کد خبر : 1830625 | 04 تیر 1401 ساعت 14:33 | 15.5K بازدید | 8 دیدگاه

شکایت فولاد از مدافع جدید آلومینیوم اراک

مسئول امور حقوقی فولاد توضیحاتی را در مورد پرونده‌های این باشگاه ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه فولاد که فعالیت خود در نقل و انتقالات را رسماً استارت زده، حالا از نظر حقوقی نیز پرونده‌های مختلف را پیش می‌برد.

باشگاه فولاد در مورد محرومیت مهدی لیموچی اظهارنظر کرده و همچنین درخصوص جدایی احمدرضا جلالی و پیوستن به آلومینیوم اراک نیز اعلام کرده که قصد شکایت از این بازیکن را دارد.

مسئول امور حقوقی فولاد در این خصوص توضیح داد:

۱- در خصوص پرونده آقای مهدی لیموچی به استحضار می‌رسد که همانطور که قبلا عرض کردم باشگاه فولاد خوزستان در پرونده مذکور کاملا قانونی عمل کرده و با بازیکنی که فسخ قرارداد نموده بود، عقد قرارداد کرد. رای صادره در این خصوص فسخ بازیکن را غیرموجه تشخیص داده و ایشان را محروم نمود. این در صورتی است که طبق بند ۳ ماده ۱۸ آیین نامه نقل و انتقالات کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال غرامت ناشی از فسخ غير موجه بر عهده بازیکن محروم و باشگاه جدیدش بصورت تضامنی می‌باشد (برگرفته از قوانین فیفا) و جریمه ذکر شده در رای از این جهت می باشد. باشگاه فولاد خوزستان در این خصوص نیز اقدامات لازم را انجام داده است.
۲-در خصوص فسخ یکطرفه آقای احمدرضا جلالی و پیوستن ایشان به باشگاه آلومینیوم اراک هم این واحد در حال تنظیم لایحه دفاعیه جهت ارایه به کمیته محترم وضعیت می باشد.
۳-در خصوص پیوستن بازیکنان تیم های پایه به تیم های دیگر نیز واحد حقوقی لوایح خود را جهت ارسال به کمیته وضعیت آماده نموده است که به دلیل حساسیت موضوع نمی شود از جزئیات لوایح ذکر شده در بندهای ۲و۳ صحبت کرد تا بتوانیم دفاع کامل طبق اسناد و مدارک مثبته خود داشته باشیم. 
هواداران گرامی مطمین باشند مثل همیشه واحد حقوقی تمام تلاش خود را در احقاق حق باشگاه بزرگ فولاد انجام خواهد داد. مطابق سنت همیشگی، نتایج اقدامات حقوقی در پست های بعدی به استحضار می‌رسد.

دیدگاهها