کد خبر : 1830633 | 04 تیر 1401 ساعت 15:26 | 15.1K بازدید | 5 دیدگاه

ملوان و نفت جامانده‌های آمار؛

یک نیمکت بلاتکلیف لیگ برتر

تکلیف 14 نیمکت لیگ برتری مشخص شده و تنها یک تیم تصمیم نهایی را هنوز در این مورد اتخاذ نکرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، تقریبا تکلیف نیمکت اکثر تیم های لیگ برتر 02-1402 روشن شده است. جز تیم هایی مثل ملوان و صنعت نفت آبادان که هنوز مشخص نیست با سرمربیان فصل گذشته خود ادامه دهند یا خیر.

استقلال (ساپینتو)، سپاهان (مورایس) و تراکتور (بردیف) سه تیمی بودند که برای انتخاب سرمربی جدید، پروسه ای نسبتا طولانی را طی کردند. هر سه باشگاه اما هفته گذشته با استخدام سرمربیان خارجی تکلیف نیمکت خود را مشخص کردند.

به این ترتیب تکلیف نیمکت 5 تیم بالانشین فصل گذشته نیز معلوم شد. پرسپولیس (گل محمدی)، گل گهر (قلعه نویی) و فولاد (نکونام) سه تیم دیگر این دسته بندی هستند که با سرمربیان فصل گذشته خود ادامه خواهند داد. در بین تیم های میانه جدولی هم ثبات روی  اکثر نیمکت ها را شاهد بودیم؛ جز هوادار که سرمربی عوض کرد و طی این تغییر، الهامی جانشین عنایتی شد و البته نساجی که مطهری را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد.

صنعت نفت تنها تیم از بین ده تیم نخست جدول رده بندی فصل گذشته است که هنوز تکلیف سرمربی فصل جدید خود را مشخص نکرده است. آنها به ادامه همکاری با علیرضا منصوریان راغب هستند ولی این مربی اعلام کرده بعد از بررسی شرایط، اواسط این هفته پاسخ نهایی خود را خواهد داد.

از سه تیم پایین جدول که فرصت بقا در لیگ را پیدا کردند نیز تراکتور سرمربی جدید استخدام کرد، نفت مسجد سلیمان با مهاجری ادامه می دهد.. مس کرمان به عنوان یکی از دو تیم تازه لیگ برتری، با حسن خانی تمدید کرد ولی هنوز مشخص نیست که همکاری ملوان با زارع ادامه خواهد یافت یا خیر.

دیدگاهها