کد خبر : 1830678 | 04 تیر 1401 ساعت 19:20 | 31.8K بازدید | 19 دیدگاه

آرسنال مچ بارسا را خواباند؛ رافینیا در لندن

با وجود شایعات اخیر، آرسنال نسبت به بارسلونا شانس بیشتری برای به‌خدمت گرفتن ستاره برزیلی لیدز، رافینیا دارد.

به گمزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه در هفته‌های اخیر به نظر می‌رسید بارسلونا مصمم به خرید رافینیا، وینگر برزیلی باشگاه لیدز است اما حالا مشخص شده که شانس پیوستن رافینیا به آرسنال بیشتر است.

 با وجود مخالفت لیدز با جدایی این ستاره برزیلی، آرسنال برای ارائه دومین پیشنهاد آماده شده و منابع نزدیک به باشگاه لندنی می‌گویند به جذب رافینیا بسیار خوشبین هستند.

علت اصلی پیشی گرفتن آرسنال از بارسلونا در مسابقه برای جذب رافینیا، مشکلات مالی باشگاه کاتالان عنوان شده.

پیش از این مشخص شده بود که رافینیا تمایل زیادی برای پیوستن به بارسلونا و به تن کردن پیراهن آبی‌اناری دارد اما با گذشت زمان و مشخص شدن ناتوانی بارسا برای پرداخت مبلغ مورد نیاز برای به‌خدمت گرفتن این وینگر برزیلی، حالا او هم به بازی در آرسنال متمایل شده.

گفته می‌شود رافینیا بازی در آرسنال را به‌دلیل حضور چند ستاره برزیلی در امیریتس برای خود مناسب می‌‌داند. گابریل مارتینلی و گابریل ماگالس دو نفر از بازیکنان کلیدی میکل آرتتا در آرسنال هستند و در شروع پنجره نقل و انتقالات تابستانی، ماریکینیوش هم از سائوپائولو به آرسنال پیوسته تا جمع برزیلی‌ها در این تیم جمع باشد.

آرسنال علاوه بر رافینیا، در آستانه جذب یک ستاره برزیلی دیگر هم قرار دارد. گابریل ژسوس از منچسترسیتی. رسانه‌ها در انگلیس می‌گویند روز جمعه دو باشگاه بر سر انتقال ژسوس با قراردادی 45 میلیون پوندی به توافق رسیده‌اند.

دیدگاهها