کد خبر : 1830708 | 04 تیر 1401 ساعت 21:25 | 26.5K بازدید | 3 دیدگاه

تلاش بکام برای انتقال ستاره سابق بارسا به آمریکا

دیوید بکام قصد دارد آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی سابق بارسلونا را برای بازی در تیمش، اینتر میامی، به‌خدمت بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیوید بکام، مالک و رئیس باشگاه اینتر میامی، قصد دارد این روزها که آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی و بازیکن سابق بارسا، برای گذراندن تعطیلات در آمریکا به سر می‌برد، از این فرصت برای مذاکره با او و راضی کردنش برای پیوستن به اینتر میامی استفاده کند.

البته بکام در راضی کردن ویدال و خرید او کار سختی در پیش دارد چرا که چندین باشگاه اروپایی و غیراروپایی برای جذب ستاره شیلیایی تلاش می‌کنند.

ویدال برای شرکت در بازی نمایشی که توسط روبرتو کارلوس و رونالدینیو در فلوریدا ترتیب داده شده بود به آمریکا سفر کرد و حالا قصد دارد تعطیلاتش را هم در این کشور سپری کند. بر اساس گزارش‌ها بکام از این فرصت استفاده کرده و مذاکره با او را آغاز کرده است. ویدال در حال حاضر در ایتالیا برای اینتر بازی می‌‌کند.

با اینکه بکام از مدتی پیش به دنبال خرید ویدال بوده اما ستاره شیلیایی پیشنهادهایی از بوکاجونیورز آرژانتین، فلامنگوی برزیل، الریان قطر و کولوکولوی شیلی داشته.

بکام در مذاکرات خود به ویدال وعده داده در صورت پیوستن به اینترمیامی به او دستمزدی معادل 4 میلیون یورو به ازای هر فصل پرداخت خواهد شد. ویدال ستاره‌ای نام‌آشنا است که سابقه قهرمانی در سه لیگ بزرگ اروپایی، لالیگا، بوندس‌لیگا، و سری آ را دارد. او به‌ترتیب با پیراهن بارسا، بایرن مونیخ، یوونتوس و اینتر فاتح این سه لیگ شده است.

رسانه‌ها می‌گویند ویدال احتمالا از بکام خواهان دستمزدی بیشتر خواهد شد تا دست‌کم به اندازه گونزالو ایگواین دریافتی داشته باشد. ایگواین در حال حاضر از اینترمیامی دستمزدی 5.1 میلیون دلاری دریافت می‌کند.

دیدگاهها