کد خبر : 1830713 | 04 تیر 1401 ساعت 22:32 | 11.5K بازدید | 9 دیدگاه

آب پاکی فلیکس روی دست پپ؛ در اتلتیکو ماندگارم

ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی اتلتیکو‌ که شایعات زیادی درباره پیوستنش به چند تیم لیگ برتری مطرح است قصدی برای جدایی از اتلتکیو مادرید ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی 22ساله اتلتیکو مادرید، در روزهای اخیر با شایعات زیادی مواجه بوده که از احتمال انتقال او به منچسترسیتی خبر می‌داد. از آرسنال و تاتنهام به‌عنوان دیگر تیم‌های لیگ برتری خواهان فلیکس یاد می‌شد. اما فلیکس در تازه‌ترین اظهارنظر در این‌باره گفت قصدی برای ترک اتلتیکو ندارد.

اولین شایعات درباره فلیکس زمانی آغاز شد که رسانه‌های انگلیسی خبر دادند دو باشگاه آرسنال و تاتنهام قصد دارند بخت خود را برای جذب او امتحان کنند. در روزهای اخیر اما اکثر شایعات حول علاقه پپ گواردیولا به فلیکس می‌گشت و به نظر می‌رسید انتقال او به سیتی دور از انتظار نباشد. فلیکس اما حالا آب پاکی روی دست سیتی و دیگر تیم‌های انگلیسی ریخته و می‌گوید قصد جدا شدن از اتلتیکو و دیگو سیمئونه را ندارد.

ژائو فلیکس که این روزها در کشورش پرتغال به سر می‌برد در پاسخ به سوالات خبرنگاران در این‌باره گفت:" بحث خروج من از اتلتیکو مطرح نیست. من درباره آینده‌ام عجله‌ای ندارم و می‌دانم چه می‌خواهم بکنم. از شرایط فعلی‌ام راضی هستم. فعلا که در تعطیلات هستم و دوران آماده‌سازی بدنی را تازه شروع کرده‌ام. این روزها خیلی به فوتبال فکر نمی‌کنم".

فلیکس در نوجوانی و در زمانی که برای بنفیکا بازی می‌کرد چهره شد. او در اولین فصل بازی برای بنفیکا درخشان ظاهر شد و 20 گل به ثمر رساند. همین درخشش کافی بود تا دیگو سیمئونه او را به اسپانیا آورده و در واندا متروپولیتانو به‌خدمت بگیرد.

دیدگاهها