کد خبر : 1830719 | 04 تیر 1401 ساعت 23:37 | 14.9K بازدید | 2 دیدگاه

پاراتیچی مشغول است؛ تاتنهام پاتوق ایتالیایی‌ها

رسانه‌‌های ایتالیایی گزارش دادند فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی تاتنهام با یک ایجنت سرشناس ایتالیایی که مدیریت برنامه‌های چندین نفر از ستاره‌های ایتالیا را به عهده دارد، دیدار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های ایتالیایی امروز گزارش کردند فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام، در ایتالیا با جوزپه ریزو، یکی از فعال‌ترین ایجنت‌های این کشور، دیدار کرد.

جوزپه ریزو، مالک شرکت جی‌آر اسپورتز است که مدیریت برنامه‌های چندین فوتبالیست ایتالیایی از جمله ساندرو تونالی، داویده فراتسی، جیان‌لوکا مانچینی، ماتئو پسینا، بریان کریستانته، آندره‌آ پاتانیا، و نیکولو روولا را به عهده دارد.

به نظر می‌رسد پاراتیچی که ملیت ایتالیایی دارد علاقه زیادی به استخدام بازیکنان هموطنش و انتقال آنها به لندن برای بازی در تاتنهام دارد. با توجه به اینکه تاتنهام قصد دارد در هفته پیش رو، فعالیت در بازار نقل و انتقالات را با شدت بیشتری دنبال کند، ملاقات پاراتیچی با ایجنت ایتالیایی معنادار می‌شود.

.

هنوز مشخص نیست در ملاقات پاراتیچی و ریزو، دقیقا درباره کدام بازیکنان ایتالیایی صحبت شده. رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند پاراتیچی احتمالا به جذب تونالی، هافبک میلان، و مانچینی، بازیکن رم، علاقه‌مند است. دو ستاره‌ای که مدیریت برنامه‌هایشان به عهده ریزو است.

انتظار می‌رود جزئیات این ملاقات در روزهای آینده رسانه‌ای شود ولی در این شکی نیست که پاراتیچی ایتالیایی قصد دارد به حمله به باشگاه‌های سری آ و تلاش برای ربودن بازیکنان‌شان ادامه می‌دهد.

تاتنهام در ماه ژانویه دژان کولوشوسکی و رودریگو بنتانکور را از یوونتوس به خدمت گرفت. این تیم انگلیس تابستان گذشته هم کریستین رومرو و پیر‌لوئیجی گولینی را از ایتالیا به‌خدمت گرفته بود.

دیدگاهها