کد خبر : 1830761 | 05 تیر 1401 ساعت 11:03 | 10.9K بازدید | 2 دیدگاه

آ.ا.ک به دنبال راهی برای فروش انصاری‌فرد

یک وب سایت یونانی مدعی شد که آ.ا.ک تمایل دارد تا برای کاهش هزینه‌ها، چند بازیکن از جمله کریم انصاری فرد را به فروش برساند.

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر اخبار متعددی پیرامون احتمال جدایی کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی آ.ا.ک آتن به گوش رسید و حالا یک رسانه یونانی مدعی شده که این باشگاه قصد دارد برای کاهش هزینه‌ها، چند بازیکن از جمله کاپیتان تیم ملی را به فروش برساند.

وب سایت newsbeast در این خصوص نوشت: با توجه به عملکرد ناموفق آ.ا.ک در فصل قبل، انتظار می رود که آنها شاهد بهبود مشکلی باشند که در فصل های قبل گریبانگیر آنها بوده و آن نیز مشکل در رهایی از شر بازیکنانی است که نمی توانند تیم را ترک کنند.

تابستان فصلی است که هواداران هر تیمی رویای خرید بازیکنان را در سر می پرورانند. اما شاید مهمتر از آن، این است یک تیم بتواند آن دسته از بازیکنان را حذف کند که در حساب های تیم جایی ندارند. حوزه ای که آ.ا.ک در آن بسیار بد است و این را البته رهبران باشگاه هم قبول دارند.

به عنوان مثال، استخدام رادوسلاو کوچارسکی به عنوان مدیر فنی، به این دلیل انجام شد که شایستگی اصلی او بر اساس رزومه‌اش، دقیقا این است: او موفق می‌شود از شر بازیکنانی که به کار نمی آیند خلاص شود و همچنین موفق می‌شود آنها را با قیمت‌های بسیار خوب بفروشد.

در صورتی که آ.ا.ک بازیکنانی که روی آنها حساب نمی کند حفظ کند، دچار ضرر می شود. پولی که می توان از آن برای نقل و انتقالات استفاده کرد که حداقل 3 میلیون یورو برآورد شده است. به طور مشخص زرد و مشکی‌ها بازیکنانی مانند ورانش، لو تالک، باکاکی، انصاری فرد، سینتوتا و تانکویچ را در لیست سیاه خود دارند و در عین حال آمرابات تصریح کرده است که آرزوی او بازگشت به هلند (به دلایل شخصی) است.

به عبارت دیگر صحبت از هفت فوتبالیست است که قرارداد آنها سالانه سه میلیون یورو برای آ.ا.ک هزینه دارد. بنابراین، یافتن راهی برای خلاص شدن از شر قراردادهای آنها بیش از حد ضروری است. پس آ.ا.ک 3 میلیون یورو برنده خواهد شد که البته اگر یک یا تعدادی از آنها فروخته شود و مقداری پول در صندوق بگذارد، می تواند حتی مبلغی بیشتر از این نیز به دست بیاید.

دیدگاهها