کد خبر : 1830817 | 05 تیر 1401 ساعت 16:01 | 9.6K بازدید | 2 دیدگاه

چیرو ایموبیله:

لوکاکو رقیبم است ولی دوست دارم به اینتر برگردد

ستاره ملی پوش لاتزو از بازگشت روملو لوکاکو به اینتر استقبال کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو تابستان سال گذشته و پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا به همراه اینتر تصمیم گرفت از این تیم جدا شده و راهی چلسی شود.
اما دوران حضور  او در استمفورد بریج مطابق انتظار پیش نرفت و این بازیکن خیلی زود اعلام کرد که از ترک اینتر پشیمان است و دوست دارد بار دیگر به لیگ ایتالیا برگردد و با پیراهن اینتر به میدان برود. 


 

مطرح کردن این اظهارات باعث ناراحتی مدیران و کادر فنی چلسی شد و شرایط لوکاکو در این تیم را بدتر کرد، تا جایی که او حتی از فهرست این تیم نیز کنار گذاشته و به بازیکنی سکونشین تبدیل شد. 
پس از پایان فصل گذشته بود که شایعات درباره بازگشت این بازیکن به اوج رسید و با موافقت مدیریت جدید باشگاه چلسی، تلاش‌ها برای انتقال او به اینتر آغاز شد. 

دیلی میل پیش از این خبر داده بود که مدیران دو باشگاه اینتر و چلسی قرار است روز دوشنبه مکالمه‌ای ویدیویی را انجام داده تا درباره آینده این بازیکن و شرایط انتقال او صحبت کنند.


هفته پیش روزنامه ایتالیای گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که این مکالمه بیشتر از سه ساعت به طول انجامیده و در نهایت دو طرف به توافق نهایی برای انجام این انتقال دست پیدا کرده‌اند. 
گفته می‌شود که استیون ژانگ، مالک باشگاه اینتر، در نهایت شرایط تاد بولی مالک جدید چلسی را پذیرفته و قرار است که این باشگاه ایتالیایی مبلغ هشت میلیون یورو به عنوان هزینه اولیه انتقال این بازیکن پرداخت کرده و بند پاداش 2.5 میلیون یورویی نیز برای او در نظر بگیرد.

نه تنها بخش عمده ای از دوست داران اینتر با این بازگشت موافقند که چیرو ایموبیله، ستاره ملی پوش لاتزیو هم از آن استقبال کرد و گفت:« با بازگشت لوکاکو به ایتالیا، سطح لیگ ما بالاتر خواهد رفت. او مهاجم بزرگی است و یک رقیب خوب برای کسب عنوان آقای گلی. بدون شک هر چه تعداد مهاجمان بزرگ در سری آ بیشتر باشد، سطح رقابت ها نیز بالاتر خواهد رفت. به شخصه دوست دارم لوکاکو به اینتر برگردد.»

ایموبیله ادامه داد:« من باید به طور مداوم بهترین کار را برای تیمم انجام دهم. امسال اهداف بزرگی با لاتزیو در سر دارم و امیدوارم به آنها برسم. در فوتبال به رکوردها فکر نمی‌کنم. مطمئنا زمانی که بازنشسته شوم، بیشتر متوجه رکوردها و اهمیت کارهایی که در دنیای فوتبال انجام داده‌ام، خواهم شد.»

دیدگاهها