کد خبر : 1830888 | 05 تیر 1401 ساعت 21:50 | 40.7K بازدید | 10 دیدگاه

نیمار عصبانی از خلیفی؛ ستاره برزیلی از پاریس می‌رود؟

بر اساس برخی گزارش‌ها نیمار از صحبت‌های اخیر رئیس PSG درباره آینده او در باشگاه فرانسوی دلخور است و این دلخوری ممکن است موجب جدایی او بشود.

به گزارش "ورزش سه"، رادیو RMC Sport در گزارشی مدعی شد نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، از صحبت‌های اخیر ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، درباره آینده او دلخور است و این دلخوری حتی ممکن است در نهایت موجب جدایی او بشود. نیمار از این ناراحت است که الخلیفی در مصاحبه‌اش به صراحت از علاقه باشگاه فرانسوی به حفظ نیمار صحبت نکرده است.

از زمانی که کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی PSG، پای برگه تمدید قراردادش با این باشگاه را امضا کرد، جایگاه نیمار در این تیم متزلزل به نظر می‌رسد و از همان روز شایعات درباره جدایی او مطرح بوده است. الخلیفی در یکی از مصاحبه‌های اخیرش با روزنامه اسپانیایی مارکا وقتی با پرسشی درباره آینده نیمار روبرو شد از اطمینان دادن به او خودداری کرد و در جوابی مبهم گفت اینها مسائلی نیست که در رسانه‌ها مطرح شود.

البته خلیفی در بخش دیگری از مصاحبه‌اش بدون اینکه از نیمار اسم ببرد به انتقاد از بازیکنانی پرداخت که به قول او فصل گذشته از تمام توان خود برای PSG مایه نگذاشتند. به نظر می‌رسد این بخش از مصاحبه الخلیفی نیمار را بیشتر عصبانی کرده است.

نیمار با پاری سن ژرمن تا پنج سال دیگر قرارداد دارد و پیش از این به صراحت از قصدش برای ماندگار شدن در PSG صحبت کرده بود. به خصوص حالا که در آستانه جام جهانی به سر می‌بریم ستاره برزیلی به هیچ وجه قصد ندارد با ماجراجویی شانس فیکس بودن خود در ترکیب تیم ملی برزیل را با خطر مواجه کند.

اما رادیو RMC Sport به نقل از منابع نزدیک به ستاره برزیلی می‌گوید صحبت‌های الخلیفی آنچنان نیمار را دلخور و عصبانی کرده که ممکن است در آینده نزدیک شاهد تصمیم‌ او برای ترک باشگاه باشیم. البته به شرطی که پیشنهاد خوبی برای نیمار از راه برسد و الخلیفی در لحظه آخر از واگذاری او پشیمان نشود.

دیدگاهها