کد خبر : 1830895 | 05 تیر 1401 ساعت 22:28 | 23.6K بازدید | 15 دیدگاه

پاسخ کریستیانو به بکام: نه، به آمریکا نمی‌آیم

یکی از مقامات منچستریونایتد می‌گوید کریستیانو رونالدو به پیشنهاد دیوید بکام برای انتقال او به باشگاهش، اینتر میامی، واکنش منفی نشان داده و پیشنهاد او را رد کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مقامات باشگاه منچستریونایتد در گفتگو با روزنامه منچستر ایونینگ‌نیوز گفت دیوید بکام، اسطوره شیاطین سرخ و مالک باشگاه اینترمیامی در آمریکا، به کریستیانو رونالدو پیشنهاد جذب داده و از کریستیانو خواسته به لیگ MLS ملحق شود؛ اما کریستیانو این پیشنهاد را رد کرده و به بکام گفته چنین انتقالی را نخواهد پذیرفت.

آینده رونالدو در منچستریونایتد اخیرا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و در روزهای اخیر شایعات مختلفی درباره احتمال انتقال او به تیم‌هایی دیگر از جمله چلسی و بایرن مونیخ منتشر شده است. این شایعات بعد از آن آغاز شد که برخی منابع خبری ادعا کردند رونالدو نسبت به فعالیت یونایتد در بازار نقل و انتقالات ابراز تردید کرده است.

در روزهای اخیر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ایجنت رونالدو، خورخه مندس، با مالک جدید باشگاه چلسی دیدار داشته است. خبری که به بالا رفتن حجم شایعات در این باره دامن زد. اما در تازه‌ترین اخبار درباره آینده رونالدو، روزنامه منچستر ایونینگ نیوز، از این پرده برداشت که دیوید بکام، مالک باشگاه اینترمیامی در لیگ MLS آمریکا، به رونالدو پیشنهاد داده است. هر چند پیشنهاد بکام توسط کریستیانو رد شده است.

این روزنامه به نقل از یکی از مقامات بلندپایه باشگاه یونایتد نوشت:"کریستیانو فروشی نیست. ما می‌خواهیم او فصل آینده با ما باشد و صد در صد انتظار داریم او را با پیراهن یونایتد ببینیم".

دیدگاهها