کد خبر : 1830900 | 05 تیر 1401 ساعت 22:56 | 16.7K بازدید | 5 دیدگاه

با دستمزد 3 و نیم میلیون یورویی

سنگربان ملی‌پوش ناپولی راهی النصر می‌شود

داوید اوسپینا سنگربان کلمبیایی ناپولی تا عقد قرارداد رسمی با النصر فاصله چندانی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، گزارش های مطبوعاتی حاکی از آن است که مدیریت باشگاه النصر در آستانه جذب داوید اوسپینا دروازه بان کلمبیایی ناپولی در فصل نقل و انتقالات تابستانی قرار دارد.

رودی گالیتی روزنامه نگار ورزشی از طریق حساب شخصی خود در «توئیتر» اعلام کرد که اوسپینا دروازه بان کلمبیایی قرارداد خود را با ناپولی تمدید نخواهد کرد و پس از صحبت هایی که انجام شد، تصمیم گرفت پیشنهاد باشگاه النصر را بپذیرد. مذاکرات از ژانویه گذشته بین دو طرف ادامه یافت و در نهایت طرفین به توافق دست یافتند.

دیوید اوسپینا 33 ساله از زمانی که در سال 2018 به صورت قرضی از آرسنال آمد، برای ناپولی ایتالیا بازی کرد و سپس در سال 2019 انتقال او قطعی شد. قرارداد دروازه بان کلمبیایی با ناپولی در انتهای این ماه میلادی به پایان می رسد.

دیوید اوسپینا فصل گذشته در 33 بازی و در رقابت‌های مختلف برای ناپولی به میدان رفت. او در فصل گذشته سری آ 31 بازی انجام داد که در 13 دیدار موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

اوسپینا یک عنصر کلیدی در تیم ملی کلمبیا است و از سال 2007 در 124 بازی بین المللی شرکت کرده و در جام های جهانی 2014 برزیل و 2018 روسیه 9 بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است.

به گفته وب سایت عربستانی کووورة این سنگربان باتجربه پیشنهاد تمدید ناپولی و همچنین پیشنهاد اتلتیکو مادرید را رد کرد تا در ازای دریافت دستمزد 3 و نیم میلیون یورو برای هر فصل، با قراردادی 2 ساله راهی النصر شود.

دیدگاهها