کد خبر : 1830903 | 05 تیر 1401 ساعت 23:08 | 31K بازدید | 5 دیدگاه

لیگ ملت‌ها؛ میزبان مقهور قدرت‌نمایی برزیل شد

برزیل در یک بازی آسان موفق شد در سه ست پیاپی بلغارستان میزبان را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان رنان دالزاتو شروع خوبی را در هفته اول تجربه کردند و به‌ترتیب از سد استرالیا و اسلوونی گذشتند. با این حال در ادامه ورق برای برزیلی‌ها برگشت؛ برزیل در بازی سوم خود برابر آمریکا یک شکست تلخ ۳-۱ را تجربه کرد. اما احتمالا باورنکردنی‌ترین نتیجه مسابقات هفته اول در تقابل برزیل و چین رقم خورد؛ جایی که چین که بسیاری از آن به‌عنوان ضعیف‌ترین تیم مسابقات نام می‌برند، موفق شد در کمال ناباوری در سه ست پیاپی برزیل قدرتمند را شکست دهد.

هفته سوم هم برای برزیلی‌ها ناامید کننده آغاز شد و آن‌ها مقابل لهستان قدرتمند کار را واگذار‌ کردند. در ادامه برزیل موفق شد ایران و صربستان را شکست دهد تا آرامش به شکل کامل به اردوی این تیم بازگردد و تیم رنان دالزاتو یک بار دیگر خود را در قامت یک مدعی به اثبات برساند.

تیم ملی والیبال برزیل امروز در آخرین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت ها مقابل بلغارستان قرار گرفت و موفق شد به راحتی و در سه ست پیاپی تیم میزبان را شکست دهد. آنها به ترتیب با نتایج ٢۵-٢١، ٢۵-١٩ و ٢۵-٢٢ حریف خود را شکست دادند تا هفته دوم لیگ ملت ها برای برزیل پایان خوشی داشته باشد و آنها تا حدود زیادی به کسب نتایج بهتر در هفته پایانی و صعود به مرحله بعدی مسابقات امیدوار شوند.

دیدگاهها