کد خبر : 1830953 | 06 تیر 1401 ساعت 12:49 | 68K بازدید | 20 دیدگاه

اگر می‌وانید این پسر را متوقف کنید!

لاماسیا مسی جدید رو کرد (عکس)

توئیتر رسمی باشگاه بارسلونا با انتشار ویدیویی از رشد و ظهور یک ستاره آینده دار جدید در آکادمی این باشگاه خبر داد.

لاماسیا مسی جدید رو کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، آکادمی باشگاه بارسلونا یکی از پر بازده‌ترین و موفق‌ترین آکادمی‌های فوتبال اروپا در دو دهه اخیر بوده است. لاماسیا در این مدت ستاره‌های مهمی را به فوتبال دنیا معرفی کرده و اوج کار این آکادمی به زمانی بر می‌گردد که فلسفه تیکی‌تاکا با بازیکنان رشد یافته در آن به بارسلونا و سپس تیم ملی اسپانیا تزریق شد و موفقیت‌های بسیاری به‌همراه داشت.

ستاره‌های بسیاری همچون ژاوی، اینیستا، فابرگاس و... در لاماسیا رشد کردند اما قطعا لیونل مسی، بزرگترین استعداد کشف و معرفی شده توسط آکادمی باشگاه بارسلونا است.

فعالیت آکادمی باشگاه بارسلونا همواره ادامه دارد و ستاره‌های جوان بسیاری در همین چند سال اخیر از طریق لاماسیا به تیم بزرگسالان منتقل شده‌اند. شاید آرزوی تک‌تک این ستاره‌ها، باشگاه بارسلونا و هوادارنش این باشد که از بین بازیکنان یاد شده، یک مسی دیگر هم ظهور کند. توئیتر باشگاه بارسلونا امروز ویدیویی را به اشتراک گذاشت که به نوعی در مسیر همین آرزوی بزرگ قرار داشت.

در این ویدیو پدرو خوارز از تیم زیر 8 سال بارسلونا را می‌بینیم. او بازی را از وسط زمین شروع و با دریبل کردن همه بازیکنان پیش روی خود، دروازه حریف را باز می‌کند. این بازیکن خردسال با اعتماد به‌نفس بالا بعد از دریافت توپ از هم‌تیمی خود در وسط زمین، با سرعت خیره کننده‌ای مسیر دروازه را در پیش گرفته و 5 بازیکن حریف را دریبل کرده و در عرض 8 ثانیه با دروازه‌بان تک به تک می‌شود. دروازه‌بان حریف شانسی مقابل شوت پدرو ندارد و دروازه باز می‌شود تا یک ویدیوی زیبا را شاهد باشیم؛ ویدیویی که شاید از ظهور یک ستاره جدید مثل مسی خبر می‌دهد. گلی که خوارز به ثمر رساند شباهت زیادی به گل مارادونا به انگلیس و کپی سطح پایین‌تر آن (گل مسی به ختافه) داشت.

دیدگاهها