کد خبر : 1830977 | 06 تیر 1401 ساعت 14:49 | 64.1K بازدید | 18 دیدگاه

امیدوارم هم من راضی باشم و هم باشگاه؛

واکنش ستاره جوان استقلال به شایعات جدایی!

وینگر خوش تکنیک استقلال می‌گوید امیدوار است اتقاق مشترک خوبی برای او و باشگاه رخ بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین حسین‌زاده ستاره جوان استقلال که امروز به بهانه تنیس - فوتبال در کنار وریا غفوری دیده شد، پس از مسابقه در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره تمریناتش اظهار داشت: چند روزی است تمرینات انفرادی خودم را شروع کردم تا به شرایط آرمانی برسم تا شروع تمرینات فصل جدید. امیدوارم در این مدتی که مانده به تمرینات یک اتفاق خوب برای من و استقلال بیفتد و هر دو راضی باشیم؛ همین.

وی در خصوص عملکردش در فصل گذشته گفت: فصل قبل یک فصل رویایی برای تک تک بازیکنان و مربیان بود و واقعا فصلی بود که فوق‌العاده گذشت. خیلی خیلی بابت قهرمانی خوشحالم که دل هواداران را شاد کردیم. از اینکه آقا وریا جام را بالا برد، خیلی خوشحالم و آن لحظه برایم رویایی بود. از همه کسانی که پارسال زحمت کشیدند ممنونم و فکر نکنم سالیان سال برای من و باشگاه بزرگ استقلال بیفتد.

وینگر استقلال در مورد دعوت به تیم ملی توضیح داد: خداراشکر در اردوی اخیر تیم ملی حضور داشتم و از اعتماد آنها ممنونم و امیدوارم پاسخ اعتماد آنها را بدهم. من هر جا بودم سر خودم را گذاشتم و امیدوارم در اردو و بازی‌های تیم ملی هرچه در توانم دارم؛ بگذارم و دریغ نکنم. پارسال هم من هرچیزی داشتم برای استقلال گذاشتم و یک ثانیه کم کاری نکردم؛ صدِ خودم را گذاشتم و امیدوارم هواداران از من راضی باشند.

او با اشاره به گزارشی که یک سایت خارجی درباره‌اش نوشته بود و از او به‌عنوان پدیده جام جهانی یاد کرده بود، اظهار داشت: چند جا خواندم و دوستان برایم ارسال کردم و خدا را بابت این اتفاق شاکرم اما به این چیزها قانع نیستم و می‌خواهم بهترین خودم را ارائه کنم و اگر در جام جهانی هم بودم سعی خواهم کرد بهترین نمایش را داشته باشم.

حسین‌زاده در مورد وضعیتش در استقلال عنوان کرد: امیدوارم در آینده اتفاق خوب برای من و استقلال بیفتد.

دیدگاهها