کد خبر : 1830995 | 06 تیر 1401 ساعت 17:11 | 23.8K بازدید | 3 دیدگاه

کابوس تمام شد؛ اسطوره میلان تمدید می‌کند

باشگاه میلان امروز یا فردا خبر تمدید قرارداد پائولو مالدینی را اعلام خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پائولو مالدینی، مدافع پرافتخار و سابق و مدیر ورزشی موفق و فعلی میلان در تاریخ 30 ژوئن به پایان می‌رسد و به‌دلیل دیدگاه‌های متفاوت با مالکان باشگاه در مورد عملکرد میلان در بازار تابستانی، اخباری در مورد احتمال جدایی پائولو مالدینی از این باشگاه وجود داشت. اما توتواسپورت مدعی شد مالدینی اوایل این ماه ملاقات مثبتی با گری کاردیناله مالک آینده باشگاه، داشته و برای ماندن با او به توافق رسیده است. پائولو مالدینی حالا مصمم است با وجود بودجه محدود نقل و انتقالاتی روسونری، ترکیب تیم را برای فصل آینده تقویت کند. ریکی ماسارا نیز با امضای قراردادی جدید، در کنار پائولو مالدینی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

مالدینی در سال 2018 به‌عنوان مدیر ورزشی به میلان بازگشت و در کنار ریکی ماسارا و جفری مونکادا، تیمی ساخت که فصل گذشته با عملکردی درخشان موفق به فتح اسکودتو بعد از یک‌دهه شد. حالا اولین ماموریت این مدیر محبوب، نهایی کردن انتقال رناتو سانچس به میلان است. 

پائولو مالدینی چندین ماه با سون باتمن و باشگاه لیل مذاکره کرده بود، اما مدافع میانی هلندی در نهایت تصمیم گرفت به نیوکاسل بپیوندد. روسونری می‌خواهد از تکرار سناریویی مشابه در مورد رناتو سانچس جلوگیری کند و با وجود علاقه شدید پاری‌سن ژرمن و ارائه پیشنهاد 30 میلیون یورویی به لیل، همچنان امیدوار به توافق با این ستاره پرتغالی است.

دیدگاهها