کد خبر : 1831008 | 06 تیر 1401 ساعت 18:37 | 19K بازدید | 8 دیدگاه

پاسخ قاطع یوونتوس به چلسی؛ با این رقم خیر!

چلسی در شرایط فعلی شانسی برای جذب ماتیس دی لیخت، مدافع باکیفیت یوونتوس در فصل تابستان نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد ماتیس دی لیخت، ستاره هلندی و جوان خط میانی باشگاه یوونتوس در تابستان سال 2024 به پایان می‌رسد و از تابستان امسال، بند فسخ 125 میلیون یورویی در قرارداد این بازیکن فعال خواهد شد. این رقم در آخرین سال قرارداد او با یوونتوس به 140 میلیون یورو افزایش خواهد یافت و به همین دلیل هر تیمی خواهان ماتیس دی لیخت است، بهتر است هر چه زودتر برای توافق با بیانکونری اقدام کند. کادر فنی چلسی این مدافع جوان را برای جانشینی آنتونیو رودیگر که به‌صورت رایگان به رئال مادرید پیوسته، در نظر گرفته و البته جذب دی لیخت اصلا آسان نخواهد بود.

نشریه گاتزتا دلااسپورت امروز در گزارشی مدعی شد مدیران چلسی اخیرا پیشنهاد 40 میلیون یورویی به اضافه انتقال تیمو ورنر را برای جذب مدافع هلندی ارائه داده است، اما پول نقد این پیشنهاد برای بیانکونری کافی نیست و این بسته فعلا که رد شده است. البته یوونتوس به تیمو ورنر علاقه داشته و آماده است تا نام او را در این معامله قرار دهد، اما آنها انتظار دارند پیشنهاد بالاتری از چلسی حداقل 70 میلیون یورو باشد. 

یوونتوس همچنین دی لیخت را با قیمتی حدود 100 میلیون یورو و بدون در نظر گرفتن هیچ بازیکن دیگری در این معامله به فروش می‌رساند. در حقیقت به نظر می‌رسد پول نقد برای یوونتوس موضوعی مهم‌تر از حضور یک بازیکن از چلسی در این قرارداد احتمالی است و اگر باشگاه لندنی پیشنهاد خود را افزایش ندهد، خبری از توافق با ماتیس دی لیخت در فصل تابستان نخواهد بود.

دیدگاهها