کد خبر : 1831018 | 06 تیر 1401 ساعت 19:25 | 19.4K بازدید | 5 دیدگاه

پاسخ قاطع اینتر به PSG؛ فقط پول نقد!

اینتر برای فروش میلان اشکرینیار به پاری‌سن ژرمن از این تیم فقط پول نقد می‌خواهد.

به گزارش "ورزش سه"، پروسه فروش ستاره‌های ارزشمند از سوی مدیران باشگاه اینتر همچنان ادامه دارد و حالا نوبت به میلان اشکرینیار رسیده است. پاری سن ژرمن در هفته های اخیر به صورت جدی برای جذب این بازیکن اقدام کرده و به نظر می رسد توافق نهایی به‌زودی حاصل خواهد شد. نشریه گاتزتا دلااسپورت در گزارشی مدعی شد پیشنهاد جدید پاریس رقم 60 میلیون یورو به اضافه انتقال یولیان دراکسلر به لیگ ایتالیا است، اما اینتر نمی‌خواهد نام هیچ بازیکنی را در این قرارداد قرار دهد و برای فروش میلان اشکرینیار پول نقد می‌خواهد. 

نراتزوری برای بهبود شرایط مالی خود، باید حدود 60 میلیون یورو از مرکاتو تابستان امسال درآمد داشته باشد و دستمزد پرداختی به بازیکنان را تیز 10 تا 15 درصد کاهش دهد. بنابراین قرار گرفتن نام بازیکن دیگری در این قرارداد کمکی به مدیران نراتزوری برای رسیدن به هدف نخواهد کرد. اخبار حاکی از آن است مدیران اینتر و پی‌اس‌جی در این هفته ملاقات دیگری برای انتقال میلان اشکرینیار داشته باشند و تیم ایتالیایی‌ به دنبال پیشنهادی در حدود 70 میلیون یورو برای فروش مدافع ارزشمند خود هستند.

قرارداد این ستاره اهل اسلواکی در سال 2023 به پایان می رسد و او آماده بود تا قرارداد جدیدی با نراتزوری امضا کند. اما مشکلات مالی اینتر باعث شد میلان اشکرینیار نیز جدایی از این باشگاه را قبول کند و حالا احتمالا او نیز مسیر مائورو ایکاردی و اشرف حکیمی در سال‌های اخیر را طی خواهد کرد.

دیدگاهها