کد خبر : 1831025 | 06 تیر 1401 ساعت 20:13 | 25.9K بازدید | 5 دیدگاه

وینسنت تان:

گرت بیل را می‌خواستیم، اما شکست خوردیم

وینسنت تان، مالک کاردیف سیتی اعتراف کرد آنها در هفته‌های اخیر سعی کردند گرت بیل را به‌خدمت بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره و در پایان فصل گذشته بود که قرارداد طولانی مدت گرت بیل با باشگاه رئال مادرید به اتمام رسید و این ستاره ولزی بعد از 9 سال پرفراز و نشیب از این تیم جدا شد. مقاصد فراوانی از جمله کاردیف و ختافه به‌عنوان باشگاه بعدی گرت بیل مطرح شده بود، اما او در نهایت با قراردادی 18 ماهه راهی لس آنجلس اف سی شد. حالا وینسنت تان، مالک کاردیف سیتی مدعی شد آنها خواهان جذب گرت بیل بودند، اما زور این باشگاه به قدرت اقتصادی فوتبال آمریکا نرسیده است.

وینسنت تان گفت: "مشکل گرت بیل برای انتقال به باشگاه ما واقعا پول و مسائل مالی نبود، او فقط می‌خواست به کاردیف و در ادامه به تیم ملی ولز در جام جهانی کمک کند. به همین دلیل بود که ما توانستیم با این بازیکن مذاکره کنیم و خود گرت بیل نیز تمام تلاش خود را کرد تا به کاردیف سیتی بپیوندد، اما در نهایت فکر می‌کنم پیشنهاد باشگاه لس آنجلس اف سی خیلی بالا بود و رد کردن چنین پیشنهادی دشوار است. 

البته ما نیز تصور می‌کردیم پیشنهاد خوبی برای جذب گرت بیل به این بازیکن داده‌ایم، اما زمانی که پای قدرت‌های بزرگ آمریکایی به میان می‌آید، آنگاه رقابت کردن با آنها بسیار دشوار می‌شود. در نهایت فکر می‌کنم قراردادهای تجاری در کنار انتقال به ایالت متحده برای گرت بیل بسیار سودمند خواهد بود. ما هر کاری که برای جذب این بازیکن ممکن بود انجام دادیم، اما در نهایت در پروسه انتقال گرت بیل شکست خوردیم."

دیدگاهها