کد خبر : 1831040 | 06 تیر 1401 ساعت 21:30 | 16.1K بازدید | 4 دیدگاه

تفاهمی که برقرار نبود؛

زلزله در مدیریت چلسی به خاطر لوکاکو آغاز شد!

پتر چک نیز به مارینا گرانوفسکایا ملحق شده و او نیز امروز رسما از باشگاه چلسی جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای دشوار و پرتنش بازار تابستانی خبر جدایی پتر چک و مارینا گرانوفسکایا از باشگاه چلسی منتشر شده است. نشریه تگراف در گزارشی مدعی شد این دو نفر با مالکان جدید باشگاه تفاهم نداشتند و به همین دلیل ترجیح دادند خیلی زود از چلسی جدا شوند. به‌عنوان مثال اخیرا پتر چک خیلی واضح در جلسه هیئت مدیره باشگاه اعلام کرد که بهتر است چلسی روملو لوکاکو را برای فصل دوم قراردادش نیز حفظ کند و این بازیکن فرصت دیگری برای اثبات شایستگی خود داشته باشد. 

اما در نهایت این ستاره بلژیکی برای بازگشت قرضی به اینتر با این باشگاه به توافق رسیده و به‌زودی خبر این انتقال رسمی خواهد شد. در واقع هم مارینا گرانوفسکایا و هم پتر چک علاقه داشتند خرید بزرگ چلسی در تابستان سال گذشته در این باشگاه بماند، اما مالکان جدید مخالف این تصمیم بودند و این سرآغاز اختلاف این دو مدیر قدرتمند چلسی با تاد بولی بود. در واقع او قصد دارد کاری کند حرف اول و آخر را در این باشگاه سرمربی بزند و به عقیده تاد بولی قرار نیست سیاست‌های نقل و انتقالاتی باشگاه توسط مدیران تعیین شود.

همچنین چلسی قصد دارد به‌زودی با ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی و جوان یوونتوس نیز وارد مذاکره شود و به نظر می‌رسید پتر چک با انتقالی کلان برای این بازیکن نیز مخالف است. در نهایت مجموع این اختلافات در همان بدو ورود مالکان جدید چلسی، باعث شد مارینا گرانوفسکایا و پتر چک تصمیم به ترک این باشگاه گرفته و قطع همکاری محترمانه و دوستانه‌ای با مدیران چلسی داشته باشند.

دیدگاهها