کد خبر : 1831041 | 06 تیر 1401 ساعت 21:50 | 65.1K بازدید | 14 دیدگاه

وداع آندریاس کریستنسن؛

خداحافظی احساسی با چلسی؛ به مقصد بارسلونا

آندریاس کریستنسن، مدافع 25 ساله و دانمارکی با انتشار نامه‌ای جدایی خود از چلسی را به‌صورت رسمی اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آندریاس کریستنسن با باشگاه چلسی به اتمام رسیده و به نظر می‌رسید این مدافع میانی با قراردادی آزاد راهی بارسلونا خواهد شد. حالا آندریاس کریستنسن بعد از سال‌ها بازی برای چلسی، از تمامی ارکان این باشگاه تشکر کرده و مدعی شد تصمیم جدایی از چلسی برایش دشوار بوده است.

آندریاس کریستنسن امروز با انتشار پستی در صفحه خود نوشت: "در 16 سالگی مجبور شدم تصمیم سختی بگیرم و دانمارک را ترک کنم. باشگاه‌های خواهان جذب من شدند، اما تنها یک گزینه برای من وجود داشت و آن چلسی بود. از لحظه‌ای که وارد شدم آنها کاری کردند من احساس ‌کنم که در خانه هستم. از جیم فریزر و نیل بات که بلافاصله مرا به‌عنوان بخشی از خانواده خود پذیرفتند، بسیار سپاسگزارم. 

یکی از افتخارآمیزترین لحظات من در این باشگاه زمانی بود که در جام حذفی و لیگ جوانان اروپا قهرمان شدیم. آن گروه خاصی از بازیکنان جوان بود و من به داشتن چنین هم‌تیمی‌هایی افتخار می‌کردم.

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که زیر نظر مربیان فوق العاده‌ای مانند آنتونیو کونته، ژوره مورینیو و حالا توماس توخل بازی کردم. سال گذشته، موفقیتی که من به‌عنوان یک بازیکن به آن افتخار می‌کنم رخ داد و ما در لیگ قهرمانان اروپا در پورتو قهرمان شدیم. با تمام امیدها و ترس‌های بازیکنی که دوران حرفه‌ای خود را شروع می‌کند، در سن پایین راهی چلسی شدم و از تمام اعضای باشگاه برای تحقق رویایم سپاسگزارم.

پس از گذراندن 10 سال فوق العاده در این باشگاه، احساس کردم حالا زمان مناسبی برای شروع جدید من و خانواده‌ام است. از نظر ذهنی، چند ماه گذشته سخت بوده، زیرا تصمیم ترک این باشگاه آسان نبوده است. من فرد پرحرفی نیستم، بنابراین گاهی اوقات هواداران نمی‌دانند که چلسی و هوادارانش چقدر برای من اهمیت دارند. دلم برای بازیکنان، کادر فنی و همه اینجا تنگ خواهد شد و برای چلسی و هواداران بهترین‌ها را آرزو می‌کنم."

دیدگاهها