کد خبر : 1831045 | 06 تیر 1401 ساعت 22:53 | 20.9K بازدید | 9 دیدگاه

کاپیتان آبی‌ها همچنان یک فصل دیگر قرارداد دارد

سیدحسین مذاکره تازه‌ای با استقلال نداشته است

برخلاف اخبار منتشره مبنی بر تمدید قرارداد حسینی به‌مدت 2 فصل دیگر، گلر آبی‌ها مذاکره تازه‌ای با مدیران باشگاه نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی یکی از ستاره‌های استقلال در لیگ قبل بود. گلر ملی‌پوش آبی‌ها عملکرد بسیار خوبی در قفس توری تیمش داشت و توانست رکورد بیشترین تعداد کلین‌شیت را نیز به نام خودش بزند و دستکش طلایی لیگ بیست و یکم را از آن خودش کرد.

درخشش حسینی در شرایطی به‌دست آمد که این گلر تابستان گذشته تا مرز جدایی از استقلال نیز پیش رفت و حتی پست اینستاگرامی نیز در این خصوص به اشتراک گذاشت اما در نهایت در این تیم ماندگار شد و یکی از بهترین فصول ورزشی خود را سپری کرد.

عملکرد خوب این گلر باعث شده است تا آبی‌ها برای حفظ این سنگربان، در پی تمدید قرارداد او باشند. او تابستان گذشته قراردادش را به مدت 2 فصل با استقلال تمدید کرد که یک فصل از آن باقی مانده است.

با این حال امشب اخباری مبنی بر تمدید قرارداد حسینی به‌مدت دو فصل دیگر در رسانه‌ها مطرح شد؛ پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که گلر شماره یک استقلال مذاکره تازه‌ای برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه نداشته است.

هر چند که تمدید قرارداد با سنگربان شماره یک آبی‌ها می‌تواند نکته مثبتی در کارنامه مدیران باشگاه باشد اما واقعیت این است هیچ‌گونه توافقی برای تمدید قرارداد حسینی انجام نشده و او همچنان یک فصل دیگر با تیم قرارداد دارد مگر اینکه در روزهای آتی طرفین پای میز مذاکره بنشینند.
همه این اتفاقات در حالی است که حسینی در قراردادش بند فسخ یک‌طرفه دارد؛ این بازیکن در صورتی‌که بخواهد در خارج از کشور به فوتبالش ادامه دهد می‌تواند با پرداخت مبلغی نه‌چندان بالا به‌صورت یک‌طرفه قراردادش را فسخ کند و لژیونر شود.
درباره حسینی گفته می‌شود که پیشنهادی از کشور پرتغال دریافت کرده و اگر بخواهد به اروپا برود، می‌تواند با استفاده از بند مذکور به‌راحتی قراردادش را فسخ کند. باید دید آیا او راضی به ادامه حضور در استقلال می‌شود یا اینکه تصمیم دیگری اتخاذ خواهد کرد.

دیدگاهها