کد خبر : 1831048 | 06 تیر 1401 ساعت 23:28 | 11.3K بازدید | 9 دیدگاه

بارسا و جبران ناکامی فوتبال با پوکر در فوتسال

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، چهار جام قهرمانی فوتسال در نتیجه پوکر تیم فوتسال بارسا در فصل گذشته را شخصا به موزه این باشگاه تحویل داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا با اینکه چه از نظر فوتبالی و چه از نظر مادی شرایط خوبی را سپری نمی‌کند اما اوضاع در رشته فوتسال برای باشگاه کاتالان کاملا بر وفق مراد است. کاتالان‌ها در فوتسال فصلی را پشت سر گذاشتند که در آن موفق به پوکر شده و چهار جام معتبر فتح کردند.

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، امروز در راس هیئتی از مدیران عالی‌رتبه باشگاه به موزه بارسلونا رفت تا این چهار جام قهرمانی را به موزه تحویل بدهد.

بارسلونا هفته گذشته موفق شد قهرمانی در لیگ فوتسال اسپانیا را برای دومین سال پیاپی به خود اختصاص دهد. این ششمین قهرمانی فوتسال بارسا در لیگ اسپانیا بود.

این قهرمانی باعث شد بارسا فصل را با پوکر به پایان برساند؛ فتح چهار جام قهرمانی معتبر: قهرمانی در لیگ فوتسال اسپانیا (برای ششمین بار)، قهرمانی در چمپیونزلیگ فوتسال (برای چهارمین بار)، قهرمانی در جام حذفی فوتسال اسپانیا (برای ششمین بار)، و سوپرجام فوتسال اسپانیا (برای سومین بار).

اقدام امروز لاپورتا که برای تحویل دادن چهار جام قهرمانی فوتسال، شخصا به محل موزه باشگاه رفت، راهکاری برای دمیدن روحیه موفقیت در ساختار باشگاه و کسب وجهه مثبت‌تر در میان هواداران تفسیر شده است.

لاپورتا در محل موزه بارسلونا گفت:" باشگاه ما روزهای سخت و پیچیده‌ای را پشت سر می‌گذارد ولی ما از تیم فوتسال بارسا که فصل درخشانی را پشت سر گذاشت و چهار جام مهم را فتح کرد واقعا سپاسگزاریم. تماشای موفقیتی که این تیم به‌دست آورده و بازی‌های درخشانی که انجام داده نشان می‌دهد که فوتسال در بارسا عملکردی عالی داشته و آینده‌ای روشن در انتظارش است".

سرخیو لوزانو، کاپیتان تیم فوتسال بارسا هم در این مراسم گفت:" آنچه ما در این فصل به آن دست یافتیم واقعا دشوار بود، به خصوص اگر توجه کنید که تقویم ویژه مسابقات این فصل و موانعی که سر راه ما قرار گرفت، کار را بیش از پیش سخت کرده بود. ما اما موفق شدیم و حالا زمان استراحت است. ما از همین لحظه چالش تکرار این پوکر در فصل آینده را با کمال میل می‌پذیریم. همه جام‌ها زیبا هستند ولی جام چمپیونزلیگ چیز دیگری است".

دیدگاهها