کد خبر : 1831051 | 06 تیر 1401 ساعت 23:36 | 104.9K بازدید | 59 دیدگاه

توافق و عقد قرارداد دو ساله

پاتک استقلال به سپاهان؛ میرزایی آبی‌پوش شد

رضا میرزایی وینگر 26 ساله سابق سپاهان با عقد قراردادی 2 ساله به استقلال پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، در روز شلوغ نقل و انتقالاتی آبی‌ها، رضا میرزایی وینگر 26 ساله سپاهان از این تیم جدا شد و با عقد قراردادی دو ساله به استقلال پیوست تا قهرمان لیگ برتر پس از چندین روز سکوت و انفعال در بازار نقل و انتقالات، خریدهای جدید خود را استارت بزند.

داستان آبی‌پوش شدن میرزایی از لایو اینستاگرامی امید نورافکن آغاز شد. جایی که این بازیکن از پیشنهاد استقلال به میرزایی خبر داد و اعلام کرد که این بازیکن در تلاش است در سپاهان بماند اما در غیر این‌صورت راهی تیمی خواهد شد که بتواند به آن چیزی که استحقاقش را دارد برسد.

میرزایی که در چند پنجره نقل و انتقالاتی قبلی نیز به استقلال لینک شده بود، کارش را از رده‌های پایه سپاهان آغاز کرد و به‌جز لیگ هجدهم که به فولاد پیوسته بود، تمامی دوران فوتبالش را در سپاهان سپری کرد اما پس از 7 سال، بالاخره به‌صورت قطعی از این تیم جدا شد.

این بازیکن اهلِ کردکوی پیش از این مورد توجه فرهاد مجیدی نیز قرار گرفته بود اما این انتقال با مخالفت باشگاه سپاهان شکل نگرفت تا اینکه با پایان قرارداد این بازیکن، او مذاکراتش را با آبی‌های پایتخت آغاز کرد و دوشنبه شب به‌همراه امید نورافکن راهی هتل اسپیناس شد تا توافقات نهایی او با استقلال شکل گیرد.

در شبی که میرزایی و حامدی‌فر مذاکرات خود را با استقلال انجام دادند، صحبت‌های مدیران آبی‌پوشان با وینگر سپاهان به درازا کشیده شد اما در نهایت طرفین به توافقات لازم رسیدند و این بازیکن با عقد قراردادی 2 ساله به استقلال پیوست.

بدین‌ترتیب در روزی‌که سپاهان موفق شد محمد دانشگر مدافع سابق استقلال را به‌خدمت بگیرد، آبی‌ها نیز رضا میرزایی وینگر زردپوشان را از اصفهان به تهران آوردند. البته میرزایی قابلیت بازی در پست مدافع راست را نیز دارد و باید دید ساپینتو از این بازیکن در چه پستی بازی می‌گیرد.

دیدگاهها