کد خبر : 1831055 | 07 تیر 1401 ساعت 00:25 | 45.3K بازدید | 27 دیدگاه

خودم بیشتر از همه به موفقیت‌هایم ایمان داشتم

پیام حسین‌زاده به مدیران: اول تسویه، سپس مذاکره

امیرحسین حسین زاده می گوید که تیم ملی در جام جهانی کار سختی دارد ولی امیدوار است که ایران راهی مرحله بعد شود.

پیام حسین‌زاده به مدیران: اول تسویه، سپس مذاکره

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین حسین زاده وینگر جوان استقلال که در حاشیه اردوی تیم ملی مصاحبه‌ای را با برنامه فوتبال برتر انجام داده بود، درخصوص لیگ بیست و یکم گفت: فصل بسیار خوب و رویایی داشتیم. خدا را شاکرم که قهرمان شدیم، لیگ به بهترین شکل برایمان تمام شد و به آنچه می‌خواستیم هم رسیدیم. از همان ابتدای فصل تمام بازیکنان دوست داشتند که تیم به قهرمانی برسد و به همین دلیل همگی برای این عنوان می جنگیدیم. در هر بازی یک استراتژی داشتیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی درباره دعوت به تیم ملی و اینکه بازی در یکی از تیم های بزرگ پایتخت برای یک بازیکن زیر 23 سال دشوار است، گفت: شاید به جز خود من کس دیگری فکرش را نمی کرد که این اتفاق رخ دهد. از روز اولی که به تیم بزرگ‌سالان استقلال آمدم، تمام تلاشم را می کردم که بهترین خودم را ارائه کنم. باید نکته ای را متذکر شوم. برخلاف برخی شایعات من فقط یک بار رباط صلیبی پاره کردم که 2 سال پیش و قبل از آمدن به استقلال بود.

حسین زاده صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: فصل برایم به بهترین شکل شروع شد و به بهترین نحو هم به پایان رسید. تنها کسی که از همه بیشتر به موفقیت هایم ایمان داشت، خودم بودم. فکر می کردم اگر همه چیز به بهترین نحو برایم پیش برود، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

وی در مورد شگرد خاصش در زدن ضربات نهایی گفت: در تمرینات و زمانیکه از عرض به من پاس می دهند، توپ را یک ضرب شوت نمی کنم. ابتدا آن را روی پای خودم می اندازم و سپس ضربه نهایی را می زنم. کاری که برابر فولاد و مس انجام دادم بداهه نبود و در تمرینات انجام داده بودم.

او درخصوص شرایط استقلال در بازار نقل و انتقالات گفت: فکر می کنم وضعیت کنونی بد است و نمی تواند نرمال باشد. به نظرم اولویت باید تمدیدی های تیم باشند و کسانی که قراردادشان تمام شده است. فکر نمی کنم اکنون شرایط هم برای تیم و هم هواداران خوب باشد.

این بازیکن درخصوص مقایسه استقلال فصل جدید با فصل قبل و کار سخت سرمربی جدید نیز اضافه کرد: بحث مقایسه همیشه بوده است. برای خود من بارها و بارها پیش آمده که با دیگران مقایسه شده ام. من گفته ام که این کار قشنگی نیست ولی خب هواداران این کار را انجام می دهند.

او درباره شرایط خودش در استقلال اظهار داشت: من یک سال دیگر قرارداد دارم. ما به مسئولین گفته ایم که ابتدا تسویه کنند چرا که ما خیلی طلب داریم. بین 75 تا 80 درصد قرارداد ما پرداخت شده که آپشن های دیگری نیز مانده است. قرار شده است که برویم صحبت کنیم و اگر به توافق برسیم، قراردادم را تمدید کنم.

این بازیکن در پاسخ به سوالی مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی پاسخ داد: فعلا که نه (با خنده)

وینگر استقلال درخصوص شلوغی پست او در تیم ملی نیز گفت: خدا را شکر می کنم که در جمع بزرگان و خوب های ایران حضور دارم. واقعا شرایط سخت است چون هم پست من شلوغ است و هم بازیکنان خوبی هستند. هدف اول من این بوده که به تیم ملی دعوت شوم و سپس سعی می کنم خودم را به کادرفنی ثابت کنم.

وی در مورد حریفان تیم ملی در جام جهانی نیز اضافه کرد: گروه سختی است و نمی توانیم خودمان را گول بزنیم. تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و شرمنده مردم نشویم. مطمئن باشید با تمام وجود می رویم بازی می کنیم تا نتیجه دلخواه را کسب کنیم ولی گروه سختی است اما امیدوارم صعود کنیم.

حسین زاده درباره ماجرای خط خوردن 5 بازیکن استقلال و بازگشت دوباره به تیم ملی نیز گفت: ما 5 بازیکن مقصر نبودیم و حتی عذرخواهی هم کردیم. ما تابع تصمیم باشگاه بودیم. آنها به ما گفتند همه چیز هماهنگ شده است و از چیزی خبر نداشتیم. حتی قرار بود فردای بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان به اردوی تیم ملی برویم. صبح آن روز نیز من در حال جمع کردن وسایلم بودم که به هتل بروم که تماس گرفتند و گفتند آقای اسکوچیچ اعلام کرده به اردو نرویم.

دیدگاهها