کد خبر : 1831123 | 07 تیر 1401 ساعت 14:05 | 42.6K بازدید | 5 دیدگاه

لوسیانو پریرا شاگرد ربیعی شد؛

رسمی؛ بهترین گلزن خارجی لیگ در مس رفسنجان!

لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فصل گذشته فولاد با عقد قراردادی یک ساله به مس رفسنجان پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، پریرا که چندی پیش جدایی‌اش از فولاد قطعی شده بود، در حالی که هفته گذشته تصویر سیاه‌شده‌اش در تیزر مربوط به خریدهای مس رفسنجان قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسید، سرانجام از سوی این باشگاه رونمایی شد تا یک سهمیه خارجی تیم محمد ربیعی به این مهاجم کهنه کار اختصاص پیدا کند.

لوسیانو پریرا از لیگ دوازدهم و زمانی که تنها 28 سال داشت، در ایران حضور دارد و شش سال با پیراهن فولاد، دو فصل در ترکیب سپاهان و یک فصل در گسترش فولاد و صنعت نفت توپ زده و حالا احتمالا فوتبال خود را در ایران به پایان خواهد رساند.

این مهاجم برزیلی در حالی به سومین خرید فصل مس رفسنجان تبدیل می‌شود که این شهر پنجمین نقطه ایران است که مهاجم بلندقامت در آن زندگی و بازی خواهد کرد.

پریرا جانشین گادوین منشا می‌شود که با پرسپولیس مذاکراتی داشته و احتمالا راهی این تیم خواهد شد. باتوجه به عملکرد درخشان منشا در فصل گذشته و کسب عنوان آقای گلی، انتظارات از لوسیانو پریرا هم بالا خواهد بود.

نکته جالب اینکه دو فصل پیش پریرا مقابل مس رفسنجان با ثبت 83اُمین گل خود در تاریخ لیگ برتر ایران، بهترین گلزن خارجی لیگ خلیج فارس شد و حالا راهی تیمی می‌شود که او را صاحب این رکورد کرد.

لوسیانو پریرا در این مدت 37 پاس گل نیز داده و 118 گل هم به ثمر رسانده تا مهاجمی زهردار باشد.

او سابقه دو قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی، یک سوپرجام و یک کفش طلا در فوتبال ایران را دارد.

دیدگاهها