کد خبر : 1831140 | 07 تیر 1401 ساعت 18:13 | 11K بازدید | 8 دیدگاه

لاپورتا رئیس شد، فامیل خودش را جای من گذاشت

پاتریک کلایورت همچنان معتقد است اخراجش از بارسلونا دلیل فنی نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، پاتریک کلایورت، ستاره 45 ساله سابق فوتبال هلند که بین سال‌های 1998 تا 2004 برای بارسا بازی می‌کرد و مقطعی نیز مسئول فوتبال پایه باشگاه بود، با ورود خوان لاپورتا به بارسلونا شغل خود را از دست داد. او از جولای 2019 تا آوریل 2021 در بارسا مشغول کار بود.

کلایورت به کادنا سر گفت:« خوان لاپورتا رئیس شد و دوران من هم در بارسا به اتمام رسید. هیچ توضیحی به من ندادند و کمی بعد لاپورتا یکی از آشنایان خودش را به جای من گذاشت. برایم کمی عجیب بود ولی به تصمیم او احترام گذاشتم.»

کلایورت در مورد ژاوی گفت:« معتقدم ژاوی مربی شایسته‌ای برای بارسلوناست. اگر بتوانند خریدهای خوبی در تابستان انجام دهند، می‌توانند تیمی رقابتی برای همه جام‌ها باشند.»

لواندوفسکی در بارسا:« او بازیکن خوبی است و شخصیت بالایی هم دارد ولی باید توجه داشت که 34 ساله است و پرداخت 60 میلیون یورو برای او چندان نمی‌تواند منطقی باشد. بارسا آنسو فاتی را دارد که هرچند در دو سال گذشته به‌خاطر مصدومیت‌ها نتوانسته زیاد بازی کند ولی اگر در فرم ایده آل باشد، گل‌های فراوانی خواهد زد.»

قهرمانی شماره 14 رئال در اروپا:« باورنکردنی بود. از نظر من قهرمانی رئال شانسی نبود و تیم بسیار مبارزی در طول رقابت‌ها بودند.»

دیدگاهها