کد خبر : 1831144 | 07 تیر 1401 ساعت 16:29 | 73.3K بازدید | 37 دیدگاه

دومین خرید آبی‌ها از صنعت نفت

توافق نهایی استقلال با محمدحسین زواری

بعد از خرید امید حامدی‌فر، حالا محمدحسین زواری دومین خرید استقلال از صنعت نفت به شمار می‌رود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جذب سجاد شهباززاده و انتخاب ریکاردو ساپینتو به‌عنوان سرمربی، حالا استقلال به‌صورت جدی خود را در بازار نقل و انتقالات نشان داده و بعد از اینکه آبی‌ها شب گذشته با امید حامدی‌فر به توافق نهایی رسیدند، قرارداد آرمان رمضانی را نیز تمدید کردند.

البته جذب حامدی‌فر تنها خرید استقلال از تیم آبادانی صنعت نفت نیست چرا که آبی‌ها مدتی است در حال بررسی شرایط محمدحسین زواری هستند تا این بازیکن را نیز به‌خدمت بگیرند.

همزمان با روند مذاکرات برای جذب حامدی‌فر، استقلالی‌ها صحبت‌هایشان با زاوری را نیز پیش برده و در نهایت پس از جلسه‌ای که امروز بین طرفین برگزار شد، این بازیکن با آبی‌ها به توافق نهایی دست یافت.

بدین‌ترتیب محمدحسین زواری به دومین خرید استقلال از تیم فصل گذشته علیرضا منصوریان تبدیل می‌شود. بازیکنی که قابلیت بازی در پست پشت مهاجم را دارد و می‌تواند در بخش هجومی به تیمش کمک کرد.

زواری 21 ساله کارش را از تیم رده‌های پایه سایپا آغاز کرد و با حضور در صنعت نفت توانست در تیم بزرگسالان حضور پیدا کند. حالا این بازیکن پس از شهباززاده و حامدی‌فر به سومین خرید تابستانی استقلال تبدیل می‌شود.

دیدگاهها