کد خبر : 1831164 | 07 تیر 1401 ساعت 19:20 | 9.9K بازدید | 4 دیدگاه

دلیل دیگری برای جدایی لوا؛ مولر بازیکن فصل بایرن

توماس مولر به‌عنوان بهترین بازیکن فصل بایرن مونیخ انتخاب شد. این شاید دلیل دیگری باشد که عزم رابرت لواندوفسکی برای جدایی از باواریا را راسخ‌تر کند.

به گزارش "ورزش سه"، توماس مولر در رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازیکن فصل بایرن مونیخ، بالاتر از رابرت لواندوفسکی ایستاد و عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته را به خود اختصاص داد. در میانه تنش‌ها بابت تلاش رابرت لواندوفسکی برای جدایی از بایرن و پیوستن به بارسلونا، نتیجه این رای‌گیری می‌تواند معنادار باشد.

هواداران بایرن مونیخ در این رای‌گیری مشارکت داشتند و با اکثریت آرا توماس مولر را برای کسب این عنوان انتخاب کردند. دو نامزد اصلی در این رای‌گیری، همانطور که انتظار می‌رفت، مولر و لواندفوسکی بودند که فصل گذشته نقشی کلیدی در کسب دوباره قهرمانی بوندس‌لیگا برای بایرن بازی کردند.

اما نکته جالب اینجا است که در رای‌گیری، لواندوفسکی در رتبه دوم قرار نگرفت بلکه در جایگاه سوم ایستاد. این نشان می‌دهد هواداران بایرن از تنش‌های اخیر لواندوفسکی و تلاش‌هایش برای جدایی راضی نیستند. به نظر می‌رسد ستاره لهستانی تمام پل‌های پشت سرش در مونیخ را خراب کرده.

در رای‌گیری، توماس مولر که یک و نیم دهه است پیراهن بایرن را به تن می‌کند 26درصد آرا را به‌دست آورده و بهترین بازیکن فصل لقب گرفت. رتبه دوم با 19درصد آرا به جمال موسیالا، ستاره جوان بایرن تعلق گرفت. لواندوفسکی هم با کسب 18 درصد آرا در رتبه سوم ایستاد.

توماس مولر برای بایرن مونیخ 626 بازی رسمی انجام داده و در این بازی‌ها 227 گل به ثمر رسانده و 243 پاس گل داده. 

دیدگاهها