کد خبر : 1831165 | 07 تیر 1401 ساعت 18:56 | 25.6K بازدید | 1 دیدگاه

اکسل ویتسل در لالیگا؛

اولین خرید تابستانی اتلتیکومادرید قطعی شد

انریکه خرزو، رئیس اتلتیکو مادرید اعلام کرد که این باشگاه اکسل ویتسل را به‌خدمت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد اکسل ویتسل، هافبک باتجربه دورتموند با این باشگاه به اتمام رسیده و مقصد بعدی این بازیکن مشخص شده است. این بازیکن بلژیکی با قراردادی تا تابستان 2023 با امکان تمدید به‌مدت یک فصل دیگر به اتلتیکومادرید خواهد پیوست و این معامله به‌طور کامل نهایی شده است.

انریکه خرزو گفت: "ما در حال حاضر یک هافبک جدید به ترکیب اتلتیکومادرید برای فصل بعد اضافه کرده‌ایم. همان‌طور که همه می‌دانید، نام این بازیکن اکسل ویتسل است، عملا کار انتقال این هافبک بلژیکی به مادرید تمام شده است و ما در ادامه بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مدافع کناری نیز هستیم. اما هنوز باید چند روز یا چند هفته در این مورد صبر کنیم و سپس احتمالا برنامه ما انجام خواهد شد."

اکسل ویتسل که در لیژ متولد شد، در باشگاه استاندارد لیژ رشد کرده و پنج فصل را در این باشگاه گذراند. او سپس یک فصل در پرتغال و برای بنفیکا بازی کرده و سپس به زنیت سن پترزبورگ روسیه رفت و پنج سال را نیز آنجا سپری کرد. پس از یک دوره کوتاه بازی در تیانجین چین، او دوباره خواهان بازگشت به اروپا و این بار دورتموند شد. ویتسل که 124 بازی ملی برای تیم ملی بلژیک دارد، چهار سال اخیر را در بوندس‌لیگا در سیگنال ایدونا پارک سپری کرده و حالا قصد دارد حضور در لالیگا را نیز تجربه کند.

دیدگاهها