کد خبر : 1831178 | 07 تیر 1401 ساعت 19:45 | 13.1K بازدید | 13 دیدگاه

رد ادعای یک صفحه توئیتری اماراتی

تکذیب چندباره؛ مجیدی از استقلال بازیکن نمی‌گیرد

برخلاف اعلام یک رسانه اماراتی اما فرهاد مجیدی هیچ بازیکنی را از استقلال به‌خدمت نخواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، یک صفحه توئیتری اماراتی خبری را منتشر کرده مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی سرمربی جدید اتحاد کلباء امارات به دنبال جذب یکی از بازیکنان استقلال است. خبری که توسط برخی از رسانه‌های فارسی‌ زبان نیز ترجمه و منتشر شد که سرمربی فصل گذشته استقلال قصد دارد یکی از شاگردان سابقش را به امارات ببرد.

البته پیش از این نیز ورزش سه در تماس با نزدیکان مجیدی هرگونه تمایل این سرمربی به جذب بازیکنان استقلال را تکذیب کرده بود اما پیگیری‌های دوباره نشان می‌دهد خبری که امروز دوباره رسانه‌ای شده، کذب محض است و با اینکه مجیدی در زمان امضای قرارداد با اتحاد کلباء بودجه خوبی برای جذب بازیکن در اختیار داشت اما نام هیچ‌کدام از بازیکنان استقلال را در لیست خرید خود قرار نداد.

نکته جالب اینکه مجیدی به اطرافیانش اعلام کرده نه‌تنها بازیکنی از استقلال را به اتحاد کلباء نمی‌برد بلکه حتی بازیکنانی را که به این تیم لینک می‌شوند ‌نیز به‌خدمت نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است در روزهای اخیر اخباری درباره تمایل اتحاد کلباء به مهدی‌پور نیز منتشر شد که براساس آنچه که در بالا ذکر شد این خبر نیز نادرست است.

به گفته یکی از اعضای کادرفنی اتحاد کلباء با اینکه این تیم به یک مدافع وسط نیاز دارد اما آنها از طریق صالح مصطفوی پیامی را برای رافائل سیلوا ارسال کرده و از او خواسته‌اند که قراردادش را با استقلال تمدید کند چرا که آبی‌ها به‌وجود او نیاز دارند.

دیدگاهها