کد خبر : 1831286 | 08 تیر 1401 ساعت 15:27 | 29.2K بازدید | 20 دیدگاه

رناتو هم اوکی داد

پی اس جی ترسناک‌تری که در راه است

پاری سن ژرمن پروژه ای جدید را شروع کرده و خوشبین است امسال به طلسم ناکامی های اروپایی خود پایان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی تیم ترسناکی بود و به نظر فصل آتی ترسناک تر نیز خواهد شد. پس از تمدید با کیلیان امباپه تا 2025، استخدام لوئیز کامپوس به عنوان مشاور ورزشی جدید، توافق با کریستوف گالتیه برای سرمربیگری، توافق شخصی با ستاره هایی چون میلان اشکرینیار، اسکاماکا و ویتینیا، لوپاریزین امروز خبر از توافق شخصی نهایی با رناتو سانچز، ستاره پرتغالی لیل داد. 

بهترین بازیکن جوان یورو 2016 تنها یک سال دیگر با لیل قرارداد دارد و از ژانویه با میلان به توافق رسیده بود تا اینکه پیشنهاد بهتر پی اس جی رسید. رناتو در چرخشی 180 درجه ای حالا می خواهد به پاریس برود.

لیل برای این انتقال 30 میلیون یورو طلب کرده اما پی اس جی حاضر نیست بیش از 10 میلیون یورو بدهد و خود بازیکن نیز اصرار دارد راهی پاریس شود. لیل ریسک از دست دادن رناتو را به عنوان بازیکن آزاد در تابستان 2023 حس می کند و به نظر چاره ای ندارد جز اینکه با پیشنهاد 10 میلیون یورویی پی اس جی موافقت کند. 

رناتو، اشکرینیار، اسکاماکا و ویتینیا می توانند خون تازه ای در رگ های پی اس جی تزریق کنند و در کنار ستاره های دیگر تیم، پاریس را مدعی تر از همیشه برای فتح لیگ قهرمانان کنند. یک پی اس جی ترسناک دیگر در راه است.

دیدگاهها