کد خبر : 1831296 | 08 تیر 1401 ساعت 16:15 | 24.2K بازدید | 3 دیدگاه

مهاجم سابق رئال و PSG در سوپرلیگ ترکیه (عکس)

خسه رودیگز، مهاجم محصول آکادمی رئال، از فصل بعد در تیم آنکاراگوجو توپ خواهد زد.

به گزارش "ورزش سه"، حواشی غیرورزشی و بیرون زمین فوتبال خسه در سال های اخیر مانع درخشش او شده اند. خسه محصول آکادمی فوتبال رئال است و زمانی قرار بود ستاره بزرگی برای این باشگاه باشد.

 پدیده فصل 14-2013 رئال مادرید اما با یک مصدومیت رباط صلیبی دیگر نتوانست به اوج برگردد و سال 2016 راهی پی اس جی شد اما قرارداد او دو سال پیش فسخ شد. او پس از پی اس جی راهی لاس پالماس، تیم شهر زادگاهش شد اما با اتمام قراردادش تصمیم گرفت که به باشگاه آنکاراگوجو ملحق می شود، باشگاهی که به تازگی به سوپرلیگ ترکیه صعود کرده است.

خسه در آخرین بازی خود در لاس پالماس از تصمیم های سرمربی تیمش گارسیا پیمینتا انتقاد کرده بود و او را عامل عدم صعود تیمش به لالیگا دانسته بود. بعد از آن اختلاف میان مدیران لاس پالماس و خسه شدت گرفت و به همین خاطر جدایی وی کاملا قابل پیش بینی بود. خسه دومین دوره حضورش در لاس پالماس را سپری می کرد. دوره اولش در زمانی بود که این تیم در لالیگا حضور داشت و توانست خاطرات خوبی به جای بگذارد. 

خسه در دوره اولش در لاس پالماس در 41 بازی یازده گل و شش پاس گل ثبت کرد و عملکرد خوبی داشت. او در زمستان گذشته به لاس پالماس ملحق شد تا برای صعود این تیم به لالیگا تلاش کند اما در شانزده بازی خود فقط دو گل و دو پاس گل به ثمر رساند.

دیدگاهها