کد خبر : 1831304 | 08 تیر 1401 ساعت 17:01 | 11.6K بازدید | 11 دیدگاه

نشانه‌ای دیگر از جدایی لوا؟

غیبت لواندوفسکی در پوستر تبلیغاتی جدید بایرن

در پوستری که بایرن مونیخ برای اعلام همکاری با کونامی منتشر کرده، هیچ اثری از رابرت لواندوفسکی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، لواندوفسکی تا تابستان 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارد اما تصمیم گرفته پیش از پایان مهلت قراردادش از این باشگاه جدا شود. 
این تصمیم لوا مورد موافقت مدیران بایرن قرار نگرفته و آنها به صورت علنی و به خود این بازیکن اعلام کرده‌اند که حاضر به فروش او نیستند و او باید تا پایان مهلت قراردادش در این تیم بماند. 


 

اولیور کان بار دیگر در چند روز گذشته تاکید کرده که لواندوفسکی باید به موقع در تمرینات پیش فصل بایرن حاضر شود و منتظر دیدن این بازیکن در زمین تمرین بایرن است. 

هواداران و حتی هم‌تیمی‌های لواندوفسکی نیز از او دلخور هستند. برای مثال توماس مولر در رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازیکن فصل بایرن مونیخ، بالاتر از رابرت لواندوفسکی ایستاد و عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته را به خود اختصاص داد. در میانه تنش‌ها بابت تلاش رابرت لواندوفسکی برای جدایی از بایرن و پیوستن به بارسلونا، نتیجه این رای‌گیری می‌تواند معنادار باشد.

در رای‌گیری، لواندوفسکی در رتبه دوم قرار نگرفت بلکه در جایگاه سوم ایستاد. این نشان می‌دهد هواداران بایرن از تنش‌های اخیر لواندوفسکی و تلاش‌هایش برای جدایی راضی نیستند. به نظر می‌رسد ستاره لهستانی تمام پل‌های پشت سرش در مونیخ را خراب کرده است.

همچنین بایرن مونیخ با کمپانی کونامی، سازنده بازی "E FOOTBALL" یک قرارداد همکاری به امضا رسانده و در اعلام خبر همکاری میان دو طرف، خبری از لواندوفسکی نیست. نه در پوستری که بایرن مونیخ منتشر کرده و نه در تیزر گیم پلی، هیچ اثری از روبرت لواندوفسکی دیده نمی شود؛ معمولا در این تیزرها و پوسترها، شاهد حضور بهترین بازیکنان و بهترین گلزنان یک تیم هستیم اما نبود لواندوفسکی نشان از تنش بین دو طرف دارد. لوا می‌ماند یا بالاخره می‌رود؟

دیدگاهها