کد خبر : 1831331 | 08 تیر 1401 ساعت 20:05 | 9.9K بازدید | 17 دیدگاه

ادعای نشریه فرانسوی؛

نیم‌نگاه PSG به جذب لواندوفسکی

یک نشریه فرانسوی می‌گوید PSG تماس‌ها بین بایرن و بارسا درباره لواندوفسکی را به دقت زیر نظر داشته و نیم‌نگاهی به جذب این مهاجم لهستانی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه فرانسوی le10sport مدعی است باشگاه پاری سن ژرمن تماسهای رفت و برگشتی بین بایرن مونیخ و بارسلونا درباره رابرت لواندوفسکی را با دقت زیادی زیر نظر دارد چرا که باشگاه فرانسوی نیم‌نگاهی به جذب مهاجم لهستانی بایرن داشته و اگر بارسا در نهایت از خیر خرید لواندوفسکی بگذرد، PSG با پیشنهادی جذاب به سراغ بایرن مونیخ خواهد رفت.

لواندوفسکی 33ساله که قراردادش با بایرن مونیخ یک سال دیگر ادامه دارد، برای جدایی از این تیم لحظه‌شماری می‌کند. هر چند یکی از مهمترین دلایل لواندوفسکی برای درخواست این جدایی، علاقه‌ای است که او به بارسلونا دارد. مهمترین دلیلی که PSG تا این لحظه کنار نشسته و وارد گفت‌وگوی مستقیم درباره او نشده همین ابراز علاقه لوا به بارسا بوده.

اما PSG برای فصل آینده به دنبال جذب یک مهاجم سطح بالا است تا بتواند در کنار کیلیان امباپه زوجی خطرناک تشکیل بدهد. مدیران باشگاه پاریسی معتقد هستند لواندوفسکی می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای خط حمله‌شان باشد.

نشریه فرانسوی حتی مدعی است که مدیریت باشگاه در جلسات داخلی، برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای سناریوی حضور لواندوفسکی در پاریس انجام داده. اگر بارسا و بایرن در نهایت به توافق نرسند و PSG بتواند لواندوفسکی را راهی پاریس کند مسلما الخلیفی بزرگترین بمب نقل و انتقالات تابستانی را به نام خود ثبت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش پاری سن ژرمن می‌داند که فصل آینده با سیستم 3-5-2 بازی خواهد کرد. کیلیان امباپه بدون شک یکی از مهاجمین تیم خواهد بود ولی PSG هنوز درباره اینکه کدام مهاجم باید در خط حمله مکمل امباپه باشد به نتیجه نرسیده.

رسانه فرانسوی PSG در ادامه گزارش خود مدعی است آنترو هنریک از طرف PSG تماسهایی با پینی زاهاوی، ایجنت لواندوفسکی داشته و شرایط را جویا شده است. پاریسی‌ها اما می‌دانند که مهمترین مانع‌شان برای جلب لواندوفسکی، علاوه بر عدم تمایل بایرن مونیخ به جدایی او، شیفتگی مهاجم لهستانی به باشگاه بارسا است.

دیدگاهها