کد خبر : 1831347 | 08 تیر 1401 ساعت 21:20 | 9.9K بازدید | 26 دیدگاه

می‌خواهم در جام‌جهانی نماینده خوبی برای استقلال باشم

حردانی: امیدوارم امسال نیز قهرمانی را تکرار کنیم

بازیکن استقلال می‌گوید با سبک ریکاردو ساپینتو آشنا نیست اما امیدوار است تیمش بتواند قهرمانی خود را تکرار کند.

به گزارش "ورزش سه"، صالح حردانی بازیکن استقلال امشب در هتل اسپیناس حضور پیدا کرد. او علت حضورش را بازگشت به تهران و از سر گرفتن تمریناتش عنوان کرد. با این حال بازیکن کلیدی و جوان آبی ها مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت و پاسخگوی سوالات آنها بود.

حردانی درباره سرمربی خارجی، یارگیری استقلال و همچنین امید به تکرار قهرمانی گفت: ان شالله که بتوانیم دوباره قهرمانی را به دست بیاوریم. خدا را شکر شرایط خوب است. فکر می کنم 3، 4 بازیکن جدید گرفته ایم و ان شالله بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

او درباره اینکه با ساپینتو صحبت کرده است یا خیر گفت: نه من تاکنون با ایشان صحبت نکرده ام.

مدافع – هافبک آبی ها درباره فضای تیم در فصل بعد، تغییرات ایجاد شده و کار سخت استقلال برای تکرار قهرمانی گفت: آنهایی که جدا شدند یا تصمیم باشگاه بود و یا تصمیم خودشان. امیدوارم که امسال بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

حردانی درخصوص اینکه اکنون در سال جام جهانی قرار داریم خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را می کنم که بتوانم در جام جهانی بازی کنم و نماینده خوبی برای استقلال باشم.

او در پایان درخصوص اینکه گفته می شود با حضور سرمربی جدید سبک بازی استقلال تهاجمی خواهد شد گفت: من که با سبک آقای ساپینتو هنوز آشنا نشده ام. باید برویم در دل کار و ببینیم چه می شود. من امیدوارم که بتوانیم امسال هم قهرمانی کسب کرده و آن را به هواداران تقدیم کنیم.

دیدگاهها