کد خبر : 1831351 | 08 تیر 1401 ساعت 21:43 | 19.9K بازدید | 3 دیدگاه

قراردادم را رصد کنید و جواب بدهید؛

شهریاری: حتی یک هزار تومانی به من ندادید!

بازیکن جوان پیکان پاسخ اظهارات مدیرعامل این باشگاه را داد.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته مدیرعامل باشگاه پیکان اظهاراتی را در خصوص عرفان شهریاری بازیکن جوان این تیم انجام داد و گفت که او قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرده و برعهده کرده است. در این خصوص شهریاری می‌گوید: من واقعا با دیدن این برنامه شوکه شدم چون فکر می‌کنم یک مدیرعامل که اینقدر محترم است و به امور باشگاه واقف است، حداقلش این است که قرارداد بازیکنان را رصد کند تا ببیند قرارداد بازیکنان به چه شکلی است.

وی افزود: من می‌خواهم به بازیکنان جوان باشگاه بیشتر اهمیت قائل شوند. من در طول سال گذشته از قرارداد آماتوری 12 میلیون، حتی یک هزار تومانی دریافت نکردم. جوری من و خانواده‌ام را زیر سوال بردند که انگار من به باشگاه پیکان وفا نکردم و عهدشکنی کردم. آقای عطابخش از مجموعه خودتان سوال کنید؛ ما از قشر ضعیف کشور هستیم و چرا یک هزار تومانی به حساب من واریز نکردید؟ آیا شما در جریان هستید امکان داشته خدایی نکرده این شرایط باعث شود جوانان به راه دیگری کشیده شوند؟

او با اشاره به صحبتهای عطابخش مدیرعامل پیکان اضافه کرد: بعد از این اتفاقات چطور من را جلوی دوستانم و جامعه فوتبال، زیر سوال می‌برید که می‌خواهید قراردادم را فسخ کنم. این ربطی به مدیربرنامه‌ام ندارد. باشگاه پیکان پولی به من نداده و از حداقل حداقل حداقلی که به بازیکن آماتور می‌دهد، تعهدش را انجام نداده. چطور یک مدیرعامل می‌آید در مورد عهدشکنی من صحبت می‌کند؟ من فسخ یک طرفه کردم چون قهرمان رده پایه شدم اما حتی یک هزار تومانی هم به من ندادند. مجموعه پیکان من را می‌شناسند و من حرف بدی نمی‌زنم و حرفهای من را بر گردن مدیربرنامه و خانواده و تیم آینده ام نیندازند. این قصوری است که از طرف باشگاه پیکان بوده است. آنها حتی یک هزار تومانی ندادند که هزینه رفت و آمد من بشود.

بازیکن جوان پیکان در پایان اظهار داشت: من رفتم در تیم امید موفقیتی کسب کردم که بتوانم جایی بروم که کمترین حقوق و مزایا را دریافت کنم تا خانواده‌ام مقداری شرایط بهتری داشته باشند. آقای عطابخش شما به من زنگ زدید که ببینید آیا یک هزار تومانی به من داده شد یا نه؟ من در مورد میلیون صحبت نمی‌کنم و بحثم یک هزار تومانی است. این باورنکردنی است که یک مدیرعامل محترم می‌آید در یک برنامه تلویزیونی بازیکنش را جلوی مردم می‌گذارد. اگر باشگاه پیکان به من پرداختی داشته، لطفا رونمایی کند تا من از جامعه فوتبال معذرت خواهی کنم. اگر هم چنین کاری نکردند، انتظار معذرت خواهی دارم که چنین هجمه‌ای به من وارد کردند.

دیدگاهها