کد خبر : 1831366 | 09 تیر 1401 ساعت 00:20 | 22.6K بازدید | 10 دیدگاه

با یک مربی حرفه‌ای و کاربلد کار می‌کنم؛

لک: انگیزه بیشتری از زمان حضور در پرسپولیس دارم

دروازه‌بان جدید مس رفسنجان تاکید دارد با انگیزه مضاعفی به این تیم آمده و امیدوار به موفقیت‌های بیشتر است.

لک: انگیزه بیشتری از زمان حضور در پرسپولیس دارم

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک که پس از جدایی از پرسپولیس تصمیم به حضور در مس رفسنجان گرفت و قرارداد دو ساله‌ای با این باشگاه به امضاء رساند، نخستین صحبت‌های خود درباره دلیل انتخاب این باشگاه را اینطور عنوان کرد:

«سلام به مردم خونگرم و مهربان رفسنجان، کارگران زحمتکش صنعت مس و هواداران عزیز رفسنجان
خوشحالم فرصتی شد تا در یک باشگاه حرفه‌ای که خیلی زود تبدیل به یک تیم بزرگ در لیگ برتر شده، بازی می‌کنم و می‌دانم که این باشگاه و تماشاگرانی که دارد، مثل خودم تشنه موفقیت‌های بیشتر هستند و اهداف بزرگی در سر دارند.
انگیزه بیشتری از زمان پیوستن به پرسپولیس و دیگر تیم‌هایی که در آن بازی کردم، دارم و امیدوارم در کنار تلاش مجموعه تیم و حمایت هواداران، باشگاه بزرگ مس رفسنجان به بهترین جایگاه برسد تا زحمت کارگران شریف صنعت مس را بی‌جواب نگذاریم.
بیشتر از هر چیز، خوشحالم که قرار است با یک مربی واقعا حرفه‌ای و کاربلد مثل آقای ربیعی کار کنم که توانایی‌هایشان را در این چند سال نشان دادند.
از مدیریت باشگاه مس و آقای علیزاده که از پیشکسوتان فوتبال هستند، تشکر می‌کنم و امیدوارم در کنار هم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.
بی‌صبرانه منتظر اولین بازی در کنار مردم خوب رفسنجان هستم و از هواداران عزیزی که در این چند روز پیام‌های محبت‌آمیز برای من ارسال کردند، صمیمانه سپاسگزارم.»

دیدگاهها