کد خبر : 1831389 | 09 تیر 1401 ساعت 12:03 | 3.7K بازدید | 0 دیدگاه

عبدی: الهامی می‌تواند با هوادار نتایج بهتری کسب کند

بازیکن تیم هوادار پس از تمدید قراردادش با این تیم می گوید که ساکت الهامی سبکی شبیه به رضا عنایتی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی عبدی بازیکن تیم هوادار روز گذشته قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد. او در این خصوص به خبرنگار ورزش سه گفت: سال قبل شرایط خوبی داشتیم و من توانستم در این تیم جا بیفتم و خوب کار کنم. علاقه داشتم در هوادار بمانم و خودم را بیشتر نشان دهم چرا که این فرصت در این تیم وجود دارد.

او ادامه داد: دلیل اینکه توانستیم سال قبل خوب نتیجه بگیریم این بود که بازیکنان با همدیگر هماهنگ بودند و هر چیزی که کادرفنی از ما می خواست را بدون اتلاف وقت درون زمین پیاده می کردیم. حدود 7، 8 نفر از بازیکنان فصل قبل، پیش از آن و به مدت 2، 3 سال در کنار همدیگر بازی کرده و پیش‌تر هم تیمی بودیم.

عبدی با تأکید بر حفظ تیم فصل قبل خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت هوادار همین انسجام تیمی و حفظ شاکله تیم بود. فکر می کنم امسال نیز مدیریت همین کار را انجام دهد که این به سود هوادار است. زمانیکه باشگاه بتواند بازیکنان باکیفیت را نگه دارد، نتیجه خوبی در پی خواهد داشت و تیم شخصیت می گیرد. این مسائل باعث می شود تیم در جدول رده بندی رتبه خوبی را به‌دست بیاورد.

بازیکن هوادار درباره عملکرد خوب خط دفاعی تیمش اظهار داشت: سال قبل و در بخش خط دفاعی جزو تیم های خوب لیگ بودیم. تا هفته بیست و ششم ما دومین تیم برتر لیگ از این حیث بودیم اما در هفته های پایانی به دلیل یک سری مشکلات خوب نتیجه نگرفتیم و آن روند همیشگی را ادامه ندادیم.

او در مورد جدایی عنایتی و آمدن الهامی به هوادار افزود: آقای عنایتی یک سرمربی است که از لحاظ فنی سطح بالایی دارد. او مدیریت خوبی داشته و کارهایی انجام می دهد که خود فوتبالیست و تماشاگران از بازی تیم لذت می برند. دقیقا سبک بازی آقای الهامی نیز مانند عنایتی است و من مطمئنم امسال نیز ایشان می توانند از فصل قبل نتایج بهتری کسب کنند. با شناختی که از آقای الهامی دارم و رزومه ای که ایشان دارد، مطمئنم اتفاقات خوبی برای هوادار رقم خواهد خورد.

او در پایان نیز گفت: از آقای عنایتی و کادرفنی سال قبل نهایت تشکر را دارم. آنها در یکی دو فصل گذشته برای ما خیلی زحمت کشیدند. امیدوارم هر جایی که هستند، موفق و سربلند باشند.

دیدگاهها