کد خبر : 1831412 | 09 تیر 1401 ساعت 14:10 | 9.5K بازدید | 0 دیدگاه

اتفاق عجیب در بازی واترپولوی اسپانیا-مونته‌نگرو

در کوارتر سوم بازی یک چهارم نهایی جام جهانی بین اسپانیا و مونته‌نگرو صحنه‌ای سورئال رقم خورد.

به گزارش "ورزش سه" در مسابقات واترپولوی قهرمانی جهان عصر دیروز اسپانیا به مصاف مونته‌نگرو رفت که در پایان با نتیجه ۶-۷ بر حریف قدرتمندش غلبه کرد. 
اما در جریان این برتری اتفاقی عجیب رقم خورد. در حالی که بازی با نتیجه ۵-۶ به سود تیم واترپلوی اسپانیا در لحظات پایانی کوارتر سوم مقابل مونته نگرو در جریان بود ، مدافع بالکانی روی فیلیپه پرونه مرتکب پنالتی شد. برنات ساناهوجا جوان برای زدن ضربه اقدام کرد. این یک لحظه مهم از بازی بود زیرا با این که اسپانیا ۳-۶ جلو افتاده بود اما مونته نگرو واکنش خوبی داشت و دو اختلاف را کم کرده بود. زمانی که  بازیکن اسپانیایی می خواست توپ را بگیرد و بازویش را بلند کند و ضربه را بزند، یک مدافع مونته نگرویی آمد و او را از پایین لمس کرد و باعث شد که او نتواند ضربه را تنظیم کند.
در کمال تعجب اما داوران تخلفی را نشان ندادند و مالکیت به مونته نگرو رسید.  ساناهوجا اعتراض کرد و کل نیمکت تیم اسپانیا با هدایت دیوید مارتین برای اعتراض به سمت داور رفتند که نتیجه‌ای در بر نداشت.
با این حال اسپانیا تا دقایق آخر بازی به خوبی دفاع کرد و تا آخرین ثانیه بازی برای شکست دادن بالکان رنج کشید و حتی توپ در ثانیه‌های پایانی به تیرک افقی دروازه‌شان هم برخورد کرد اما درنهایت با نتیجه ۶-۷ برابر حریف به برتری رسیدند.

دیدگاهها