کد خبر : 1831461 | 09 تیر 1401 ساعت 21:25 | 8.5K بازدید | 3 دیدگاه

کیه‌لینی: از دعوت به لس‌آنجلس شگفت‌زده شدم

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان سابق یوونتوس، می‌گوید از اینکه برای بازی در لیگ MLS آمریکا توسط باشگاه لس‌آنجلس اف‌سی فراخوانده شده، شگفت‌زده شده و از این باشگاه سپاسگزار است.

به گزارش "ورزش سه"، جورجو کیه‌لینی، ستاره کهنه‌کار ایتالیایی و کاپیتان سابق یوونتوس، که اخیرا به تیم آمریکایی لس‌آنجلس اف‌سی پیوسته از این تیم به‌عنوان تیمی فوق‌العاده یاد کرده و می‌گوید از اینکه برای بازی در لس‌آنجلس به لیگ MLS فراخوانده شده، شگفت‌زده و سپاسگزار است.

کیه‌لینی 37ساله بعد از 18 سال درخشش با پیراهن یوونتوس، در پایان فصل گذشته این تیم را ترک کرد. کیه‌لینی در آخرین بازی خود برای یووه مثل یک اسطوره خداحافظی کرد تا دوران 18 ساله او در یوونتوس با شکوه به پایان برسد. او حالا در کنار گرت بیل در لس‌آنجلس اف‌سی، ماجراجویی جدیدی را آغاز خواهد کرد.

کیه‌لینی در گفت‌وگو با خبرنگاران آمریکایی گفت:" بگذارید صادق باشم، اولین بار که بازی‌های لس‌آنجلس را دیدم با خودم گفتم ببین چه مدافعین خوبی دارند، پس چرا با من تماس گرفته‌اند؟ این تیم مدافعین بی‌نظیری دارد و تیم خارق‌العاده‌ای است. البته که من می‌توانم به آنها کمک کنم".

ستاره کهنه‌کار ایتالیایی در ادامه گفت:" من نه فقط با بازی در میدان بلکه به‌عنوان یک رهبر می‌توانم به تیم کمک کنم. من اینجا هم‌تیمی‌های خیلی خوبی دارم و این موضوع مهمی است".

با اینکه کیه‌لینی در این مصاحبه، صحبت‌هایی متواضعانه مطرح کرده، رئیس باشگاه لس‌آنجلس اف‌سی با ستایش از ستاره جدید تیمش گفت:" کیه‌لینی رویای مربی ما و رویای باشگاه ما است. ما در این لیگ هیچ‌وقت بازیکنی مثل او ندیده‌ایم".

دیدگاهها