کد خبر : 1831467 | 09 تیر 1401 ساعت 22:31 | 12.8K بازدید | 15 دیدگاه

رسمی؛ میلان در خوان‌گامپر با بارسا بازی می‌کند

باشگاه آث میلان، پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای حضور در جام خوان گامپر را پذیرفته و به جای رم به مصاف تیم کاتالان می‌رود.

به گزارش "ورزش سه"، شبکه رادیویی RAC 1 گزارش داد باشگاه آث میلان، پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای حضور در جام خوان گامپر را پذیرفته و تیم زنان و مردان این باشگاه در جام خوان گامپر با تیم‌های مردان و زنان بارسلونا دیدار خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، میلان روز 6 آگوست، 15 مرداد، در جام خوان گامپر مقابل بارسا صف‌آرایی خواهد کرد. بارسلونا ابتدا قرار بود در این جام با رم دیدار کند ولی باشگاه آ اس رم به‌صورتی غیرمنتظره اعلام کرد از شرکت در خوان گامپر منصرف شده است. بارسلونا بعد از آن به میلان، قهرمان ایتالیا، پیشنهاد داد که در این جام شرکت کند.

بارسلونا و میلان در روزهای آتی، جزئیات را نهایی کرده و قراردادی دو طرفه امضا خواهند کرد. این اولین بار نیست که روسونری در جام خوان گامپر به میدان خواهد رفت. میلان در سال 2010 هم حریف بارسا در این جام بود. رونالدینیو آن سال با پیراهن میلان به مصاف بارسا رفت تا خوان گامپر 2010 برای هواداران دو تیم یک بازی خاطره‌انگیز باشد. دوازده سال بعد از آن بازی‌ روسونری بار دیگر به نوکمپ برمی‌گردد تا در خوان گامپر به مصاف کاتالان‌ها برود.

البته امسال هم شاهد بازگشت یکی از بازیکنان سابق بارسلونا با پیراهن میلان به نوکمپ خواهیم بود. زلاتان ابراهیموویچ که سابقه بازی در بارسا را دارد به همراه میلان در این بازی حضور خواهد داشت.

دیدگاهها