کد خبر : 1831569 | 10 تیر 1401 ساعت 22:02 | 10.1K بازدید | 6 دیدگاه

تا 2024

تمدید اسطوره؛ مالدینی در میلان ماندنی شد

پائولو مالدینی قراردادش با میلان را به عنوان مدیر ورزشی تا دو سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پائولو مالدینی، مدافع پرافتخار و سابق و مدیر ورزشی موفق و فعلی میلان در تاریخ 30 ژوئن(دیروز) به پایان رسید اما دقایقی پیش خبر تمدید قرارداد او رسما اعلام شد.

بیانیه رسمی میلان:«  باشگاه میلان مفتخر است تا اعلام کند که قرارداد پیشنهاد شده به پائولو مالدینی، مدیر فنی و فردریک ماسارا، مدیر ورزشی، مورد موافقت هر دو نفر قرار گرفته است. مالدینی و ماسارا به مدت دو سال دیگر به فعالیت‌شان در باشگاه میلان ادامه می‌دهند. تمدید این قراردادها به حفظ ثباتی که اکنون در کل باشگاه وجود دار‌د کمک می‌کند و این ثبات به میلان جهتی می‌دهد تا بتواند به افتخارات و پیروزی های بیشتری دست یابد.»

 به‌دلیل دیدگاه‌های متفاوت با مالکان باشگاه در مورد عملکرد میلان در بازار تابستانی، اخباری در مورد احتمال جدایی پائولو مالدینی از این باشگاه وجود داشت اما توتواسپورت هفته قبل مدعی شده بود که مالدینی اوایل این ماه ملاقات مثبتی با گری کاردیناله مالک آینده باشگاه، داشته و برای ماندن با او به توافق رسیده است. پائولو مالدینی حالا مصمم است با وجود بودجه محدود نقل و انتقالاتی روسونری، ترکیب تیم را برای فصل آینده تقویت کند. ریکی ماسارا نیز با امضای قراردادی جدید، در کنار پائولو مالدینی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

مالدینی در سال 2018 به‌عنوان مدیر ورزشی به میلان بازگشت و در کنار ریکی ماسارا و جفری مونکادا، تیمی ساخت که فصل گذشته با عملکردی درخشان موفق به فتح اسکودتو بعد از یک‌دهه شد. 

پائولو مالدینی چندین ماه با سون باتمن و باشگاه لیل مذاکره کرده بود، اما مدافع میانی هلندی در نهایت تصمیم گرفت به نیوکاسل بپیوندد. روسونری می‌خواهد از تکرار سناریویی مشابه در مورد رناتو سانچز جلوگیری کند و با وجود علاقه شدید پاری‌سن ژرمن و ارائه پیشنهاد 30 میلیون یورویی به لیل، همچنان امیدوار به توافق با این ستاره پرتغالی است.

دیدگاهها