کد خبر : 1831775 | 12 تیر 1401 ساعت 10:42 | 6.8K بازدید | 8 دیدگاه

تغییر رویه اسکوچیچ؛ تمرینات تیم ملی بیشتر می شود

اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی قصد دارد از این پس و پیش از برگزاری بازی های دوستانه تمرینات بیشتری را برای ملی پوشان در نظر بگیرد تا آنها با هماهنگی وارد زمین شوند.

به گزارش "ورزش سه"، اسکوچیچ بر خلاف مربیان قبلی تیم ملی به خصوص کارلوس کی روش به تمرینات بلند مدت اعتقادی ندارد و در یکی دو سال اخیر تنها در روزهای فیفا برای تیم ملی برنامه در نظر می گرفت اما به نظر می رسد به دنبال تغییر رویه در ماه های منتهی به جام جهانی است و از این پس مدت زمان بیشتری را برای تمرین با ملی پوشان در نظر خواهد گرفت. به طور مثال برای فیفا دی بعدی که در روزهای پایانی شهریور است اسکوچیچ از 20 شهریور خواستار تعطیلی بازی های لیگ برتر و شروع تمرینات تیم ملی شده است. این 8 روز پیش از آغاز فیفا دی است.

محمد جواد پاینده، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال این خبر را تایید می کند و می گوید: «این موضوع درخواست اسکوچیچ بوده که دست کم یک هفته تا هشت روز قبل از آغاز فیفادی اردو داشته باشیم تا با وجود برخی محدودیت ها بازیکنان را زیر نظر بگیرد. البته طبیعی است تعدادی از لژیونرها پس از ابتدای فیفادی به اردو اضافه می‌شوند. فدراسیون فوتبال در حال برنامه ریزی در این مورد است.»

او هم چنین در مورد آخرین وضعیت اسکوچیچ هم گفت: «هرچند او در کرواسی است اما با فدراسیون در ارتباط و تماس است. هفته گذشته هم در اردوی تیم دینامو زاگرب حضور یافت و با سرمربی تیم صادق محرمی گفت و گو داشت. شرایط این لژیونر را هم مورد بررسی قرار داد. فکر می‌کنم در مرداد ماه به ایران بازمی‌گردد.»

تیم ملی در آخرین بازی دوستانه که خرداد ماه در دوحه برگزار شد با نتیجه دو بر یک در برابر الجزایر شکست خورد و این شکست موجب انتقاد از عملکرد تیم ملی در این بازی شد. به نظر می رسد  اسکوچیچ تصمیم گرفته از این پس مدت زمان بیشتری را با ملی پوشان سپری کند تا پیش از شروع فیفا دی و هم چنین انجام بازی دوستانه نقاط ضعف تیم ملی را به حداقل برساند. تیم ملی در فیفا دی بعدی که اواخر شهریور و اوایل مهر خواهد بود قصد دارد دو بازی دوستانه انجام دهد که یکی از این دیدارها در برابر اروگوئه و در اتریش برگزار می شود.

دیدگاهها