کد خبر : 1831824 | 12 تیر 1401 ساعت 14:25 | 26.9K بازدید | 4 دیدگاه

مائوریتو ماندنی است؛

تکلیف ستاره جنجالی PSG معلوم شد

مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن فصل بعد نیز در این تیم باقی خواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، مائورو ایکاردی ستاره گلزن و آرژانتینی اینتر در تابستان 2019 راهی پاریس شده و قرار بود جانشین ادینسون کاوانی شده و سال ها خط حمله پاری سن ژرمن را بیمه کند. اما شرایط در سال های اخیر اصلا برای مائورو ایکاردی خوب پیش نرفته و حالا از او خواسته شده یک باشگاه جدید برای فصل بعد خود پیدا کند. علیرغم شروعی قابل قبول در فصل اول، مائورو ایکاردی در فصل گذشته درگیر حواشی فراوانی شده و معمولا در مسابقات بزرگ جایی در ترکیب ثابت پاری سن ژرمن نداشت تا دوباره شایعه جدایی این ستاره پرحاشیه مطرح شود.

اما نشریه اکیپ مدعی شد مائوریتو چنین برنامه ای در ذهن نداشته و قصد دارد فصل بعد خود را به کادر فنی جدید پاری سن ژرمن ثابت کند. این مهاجم 29 ساله دستمزد قابل توجهی در پاریس دریافت کرده و 9 میلیون یورو در هر فصل حقوق می گیرد. مائوریتو قصد کاهش این رقم را ندارد و همین موضوع اولین مشکل بزرگ باشگاه های خواهان ایکاردی برای فصل بعد است. 

در حال حاضر مهاجمانی آماده تر از مائورو ایکاردی نیز چنین مبالغی را دریافت نمی کنند و بعید است در این شرایط تیمی به صورت جدی برای خرید او اقدام کند. همچنین خود این بازیکن نیز علاقه ای به تغییر تیم در شرایط فعلی ندارد و به همین علت به نظر می رسد مائورو ایکاردی قطعا فصل بعد در پاری سن ژرمن خواهد ماند.

دیدگاهها