کد خبر : 1831851 | 12 تیر 1401 ساعت 17:45 | 36.7K بازدید | 11 دیدگاه

توافقی که به‌هم خورد

کیلیان امباپه رویاهای دمبله را ویران کرد

عثمان دمبله قرار بود جانشین کیلیان امباپه در پی‌اس‌جی شود و به همین دلیل پیشنهاد تمدید بارسا را رد کرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از کشمکش‌های بسیار و گمانه زنی‌های متعدد در مورد آینده عثمان دمبله، به نظر می‌رسد او نزدیک‌تر از همیشه به تمدید قرارداد باشد. دمبله از سه روز پیش بازیکن آزاد است و تعهدی به بارسلونا ندارد ولی به این نتیجه رسیده که برای او هیچ چیز بهتر از ماندنی شدن در بارسا نیست. 

دمبله از زمستان پیشنهاد تمدیدی دریافت کرده که به آن پاسخ نداده است. قراردادی با کسر 40 درصد دستمزد و دریافتی مشابه با آنسو فاتی. دمبله این پیشنهاد را در ابتدا توهین آمیز می‌دانست اما پس از اینکه هیچ باشگاهی حاضر نشد توقعات مالی او را برآورده کند، در نهایت تصمیم گرفته که به همین پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد.

 دیروز خوان لاپورتا، رئیس بارسا گفت که پیشنهاد تمدید به دمبله تاریخ انقضا ندارد و همچنان منتظر پاسخ او هستند. واقعیت این است که دمبله در ابتدا قرار بود به پی‌اس‌جی برود اما پس از تمدید قرارداد غیرمنتظره کیلیان امباپه، توافق زمستانی پاریس با دمبله به‌هم خورد. سپس چلسی قدم پیش گذاشت ولی دستمزد پیشنهادی باشگاه لندنی هم کافی نبود. ملاقات بعدی مدیر برنامه‌های دمبله و مدیران بارسا می‌تواند بسیار تعیین‌کننده باشد و بالاخره طلسم تمدید دمبله هم بشکند.

دیدگاهها