کد خبر : 1832246 | 15 تیر 1401 ساعت 00:46 | 47.3K بازدید | 19 دیدگاه

ناکامی طارمی در تصاحب عنوان مرد سال پرتغال

داروین نونیز ستاره فصل قبل بنفیکا و کنونی لیورپول عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته پرتغال را از آن خود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر پرتغال که با قهرمانی مقتدرانه پورتو همراه بود، مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های حاضر در لیگ این کشور اقدام به انتخاب ترکیب منتخب فصل کردند که نام مهدی طارمی نیز به‌عنوان مهاجم برگزیده در این ترکیب دیده شد.

پس از آن و در مراسم گالا لیگ که برای انتخاب بهترین بازیکن فصل برگزار شد، مربیان و بازیکنان تیم‌های لیگ برتر پرتغال از میان 10 بازیکن آراء خود را برای انتخاب مرد سال فوتبال این کشور به صندوق انداختند که در نهایت این داروین نونیز مهاجم اروگوئه‌ای و سابق بنفیکا بود که بالاتر از همگان این عنوان را از آن خود کرد.

نونیز جوان و 23 ساله فصل گذشته موفق شد در 41 دیدار، 34 بار برای بنفیکا گلزنی کند و بالاتر از مهدی طارمی عنوان بهترین بازیکن فصل را به خود اختصاص دهد. حالا او در رقابت برای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل نیز توانست مهاجم ایرانی پورتو را کنار بزند.

بازیکن بنفیکا در این رقابت علاوه‌بر طارمی، بازیکنانی نظیر ویتینیا، لوئیس دیاز، اوتاویو، سارابیا، ریکاردو هورتا، پدرینیو، ساموئل لینو و ناوارو را مقابل خود می‌دید که در نهایت جایزه بهترین بازیکن لیگ را به خود اختصاص داد.

ضمن اینکه سرجیو کونسیسائو عنوان بهترین مربی فصل را از آن خود کرد.

دیدگاهها