کد خبر : 1832916 | 19 تیر 1401 ساعت 17:55 | 10.9K بازدید | 2 دیدگاه

با وجود شایعه جدایی از جمع اراکی‌ها؛

نقی‌زاده در اردوگاه شاگردان رحمتی(عکس)

هافبک آلومینیوم با وجود شایعات جدایی‌اش از این تیم به کارش در اردوی ایرالکو ادامه می‌دهد.

نقی‌زاده در اردوگاه شاگردان رحمتی(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات پیش‌فصل تیم فوتبال آلومینیوم در حالی از روز نُهم تیرماه در اراک آغاز شد که شاگردان سید مهدی رحمتی از پنج‌شنبه هفته گذشته به کمپ ورزشی احمدآباد مستوفی رفته‌اند تا نخستین اردوی خود را در این منطقه برگزار کنند که در بین نفرات این تیم، علیرضا نقی‌زاده نیز حضور دارد.

نقی‌زاده که سال گذشته به آلومینیوم پیوست و نمایش خوبی در خط میانی این تیم داشت، گفته می‌شد مورد توجه تیم‌هایی همچون ذوب‌آهن و تراکتور قرار دارد ولی تصمیم به ادامه همکاری با رحمتی و اراکی‌ها گرفت و در تمرین این تیم حضور یافت و در اردوی این تیم نیز مشغول انجام کارهای تاکتیکی و بدنسازی است.

هافبک آلومینیوم که در فصل اخیر لیگ برتر سه گل به ثمر رسانده بود، طی 24 ساعت اخیر عنوان شد گزینه پرسپولیسی‌ها برای جانشینی رضا اسدی است و در صورت دریافت رضایت‌نامه می‌تواند سرخ‌پوش شود، اما نقی‌زاده همچنان در اردوی آلومینیوم حضور دارد و تمرین می‌کند.

آلومینیوم اراک که در نقل و انتقالات تابستانی 13 خروجی داشته و 9 بازیکن جدید به خدمت گرفته، احتمالا طی هفته‌های آینده دو بازیکن دیگر جذب کند تا تیم پرقدرت‌تری به لیگ برتر بفرستد.

دیدگاهها