کد خبر : 1833093 | 20 تیر 1401 ساعت 19:20 | 10.8K بازدید | 1 دیدگاه

اسپانسر جدید اتلتیکو مادرید؛ ویل‌فین به جای پلاس500

شرکت امبرگروپ که در مدیریت دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند رسما به عنوان اسپانسر جدید باشگاه اتلتکیو مادرید معرفی شد.

اسپانسر جدید اتلتیکو مادرید؛ ویل‌فین به جای پلاس500

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه اتلتیکو مادرید رسما اعلام کرد که شرکت امبرگروپ، که در حوزه مدیریت دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند، اسپانسر جدید این باشگاه خواهد بود.

به این ترتیب، اتلتیکو فصل آینده با پیراهنی به میدان می‌رود که نام محصول اصلی امبرگروپ بر روی آن نقش می‌بندد. بازیکنان اتلتیکو، از شروع فصل آینده با پیراهنی منقش به نشان و کلمه WhaleFin بازی خواهند کرد، این پلتفرمی برای سرمایه‌گذاری در حوزه دارایی‌های دیجیتال است که توسط امبرگروپ توسعه داده شده.

اسپانسر قبلی اتلتیکو؛ پلاس 500

در بیانیه منتشر شده از طرف باشگاه اتلتیکو مادرید اشاره شد که بین دو طرف قراردادی پنج ساله امضا شده است.

اتلتیکو از فصل آینده با این نشان بر روی پیراهن بازیکنانش در میادین حاضر می شود

اتلتیکو مادرید در وبسایت باشگاه بیانیه‌ای منتشر کرد که در بخشی از آن چنین آمده:" حضور برند WhaleFin بر روی پیراهن اتلتیکو مادرید از فصل آینده برای امبرگروپ فرصت بی‌نظیری برای تبلیغ و شناساندن این برند خواهد بود. فعالیت در حوزه دارایی‌های دیجیتال که با هدف دموکراتیزه کردن بازارهای مالی ایجاد شده و همکاری این حوزه نوبنیاد با جهان فوتبال می‌تواند یکی از نتایج همکاری باشگاه اتلتیکو مادرید و امبرگروپ باشد".

میگل آنخل جیل، رئیس باشگاه اتلتیکو، هم درباره اسپانسر جدید روخی‌بلانکو گفت:" ما با شرکتی همکار شدیم که یکی از رهبران نوآوری دیجیتال در دنیا است. این همکاری با خواسته ما برای توسعه دیجیتال همخوانی دارد و به ما امکان خواهد داد تا خدمات بهتری به هواداران ارائه کنیم و تجربه بهتری برای آنها رقم بزنیم".

دیدگاهها