کد خبر : 1836371 | 11 مرداد 1401 ساعت 09:31 | 29.1K بازدید | 12 دیدگاه

جدی‌ترین نسخه عطایی برای قهرمانی جهان (عکس)

اولین تمرین تیم ملی والیبال ایران با جدیت خاصی از سوی بهروز عطایی پیگیری شد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از آغاز لیگ ملت‌ها و با وجود قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، بسیاری معتقد بودند که ایران با یک مربی ایرانی نمی‌تواند در سطح جهانی موفق ظاهر شود و نتایج خوبی کسب کند.
بعد از پایان هفته اول لیگ ملت‌ها این انتقادات به اوج خود رسید چرا که تیم ملی والیبال ایران دو شکست سنگین و غیرمنتظره را مقابل هلند و ژاپن تجربه کرد تا بهروز عطایی تحت حداکثر فشار قرار بگیرد.

هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها شروع دگرگونی تیم ملی والیبال ایران بود. پیروزی برابر قدرت بزرگی مثل آمریکا، نمایش خوب مقابل برزیل با وجود شکست و در نهایت برد قاطع برابر کانادا آرامش را به عطایی و تیم ملی برگرداند. اوج کار ملی پوشان هفته سوم رقابت‌ها بود که ما موفق شدیم سه قدرت بزرگ دنیا یعنی لهستان، اسلوونی و صربستان را شکست دهیم و جواز حضور در مرحله حذفی لیگ ملت‌ها را کسب کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی نیز با ارائه یک نمایش قابل قبول و به شکلی بسیار نزدیک مقابل لهستان شکست خورد تا عطایی پاسخ خوبی به منتقدانش داده باشد.

حالا این روزها تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کند. در همین راستا روز گذشته اولین تمرین ملی پوشان در سالن فدراسیون برگزار شد. در این تمرین بهروز عطایی با جدیت خاصی کار بازیکنانش را پیگیری کرد.

دیدگاهها