کد خبر : 1836889 | 14 مرداد 1401 ساعت 14:39 | 13.2K بازدید | 12 دیدگاه

مصدومیت حردانی از ناحیه مچ؛ جدی نیست

صالح حردانی بازیکن جوان استقلال در جریان دیدار برابر هوادار دچار مصدومیت شد که این آسیب دیدگی جدی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و هوادار که خود را برای شروع رقابت های لیگ برتر آماده می کنند، صبح امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید.

در جریان این دیدار صالح حردانی مدافع – هافبک جوان استقلال به دلیل ضرب خوردگی و جهت جلوگیری از تشدید مصدومیت از زمین بازی خارج شد و بلافاصله اقدامات درمانی روی او انجام شد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره میزان شدت این آسیب دیدگی نوشته است: برای اعلام نتیجه دقیق وضعیت حردانی، بررسی های بیشتر طی روزهای آینده مورد نیاز است.

البته پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد که مصدومیت حردانی از ناحیه مچ پا جدی نبوده و این بازیکن با یخ درمانی روند ابتدایی درمان خود را آغاز کرده است.

حردانی که در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قبل از فولاد به استقلال آمد، یکی از مهره های تأثیرگذار تیم فرهاد مجیدی بود و در چند دیدار مهم از جمله دربی پایتخت و بازی با فولاد، نقش ویژه ای در کسب امتیاز برای تیمش داشت.

استقلال باید روز جمعه در هفته نخست رقابت های لیگ برتر به مصاف سپاهان برود. هر چند که هواداران استقلال نگران مصدومیت این بازیکن بودند اما حردانی مشکلی برای همراهی استقلال در بازی هفته اول برابر سپاهان ندارد.

دیدگاهها